Отзыв о компании Студио модерна
Добавлен: 20:57 28.05.2014
Другие названия: Top Shop, ТОВ "Студио Модерна"
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  studio-moderna.com
Регионы работы: Киев, Полтава, Москва
Телефоны: 492 – 81 - 00

Описание деятельности:  Компания работает как call-центр. Продаёт множество товаров начиная от паровых утюгов и заканчивая сковородками.

Никнейм: Артьом (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Апрель 2014

Працюю в компанії місяць, атмосфера шикарна) Перш за все це дуже потужна навчальна база, яка пригодиться в житті, не залежно в якій сфері ви працюватимете майбутньому. Знаходити спільну мов з людьми завжди треба. Особисто я подолав ту дрож коли телефонував перші рази, і зарез набагато простіше навіть знайомитись з людьми на вулиці. Також великий плюс, це двомовне суспільство, і дійсно знання російської мови за місяць підтягнув солідно, хоча звичайно є ще над чим працювати.
Стосовно самих продаж,то більш починаєш розуміти психологію клієнта, і це теж плюс. В любому випадку це чудова можливість набратись хорошого досвіду в міжнародній компанії. Крім того є дійсно перспектва карєрного росту. Ще одна перевага(стосується лише мене, як студента КПІ) це досить гнучкий графік (працювати з 2 до 8 і ходити на пари цілком реально), і зручне розташування.

Стосовно заробітньої плати. Хто працює, старається, живе шикарно) Хто ні, шанс вам дали, а чи ви скористаєтесь ним це ваші проблеми.

Реально при роботі 6-7 годин 5 днів в тиждень отримувати 8-10 тис грн. Лідери продаж отримують 20-25

Штрафів багато. Перші 2 місяці не нараховуються, але все ж.

Не продаєш - багато не отримаєш

# Юлія Ткаченко, HR спеціаліст "Studio Moderna"2014-05-29 15:44:29
Артем,
щиро дякуємо Вам за відгук.
Для нас найбільша винагорода чути, що за такий короткий термін Компанія так вагомо вплинула на Ваш професійний особистісний ріст та задовольнила Вашим очікуванням як роботодавець.
З приводу штрафів. Метою компанії в даному випадку є покращення якості роботи, яке, в свою чергу впливає професійний ріст працівника, кращий результат, що в свою чергу відобращається на заробітній платі. Окрім того, у компанії існує безліч можливостей заробити відміну штрафу. А також якісне навчання допомагає так підвищити якість роботи, щоб працювати без жодного штрафу :) Ваш керівник також завжди піде на зустріч у цьому.

Впевнені, що Компанія Студіо Модерна стану для Вас символом успіху та процвітання.