Отзыв о компании Міст Експрес
Добавлен: 15:28 20.05.2014
Другие названия: ТзОВ Міст Експрес
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Львов, Ровно, Тернополь, Ужгород, Херсон
Телефоны: (032)245-23-47

Описание деятельности:  автоперевезення

Никнейм: RaFiK (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Январь 2012
Дата увольнения: Октябрь 2013

0 И ТОЛЬКО 0

Працював в даній компанії 2 роки у департаменті ППД керівником.
Негатив про компанію що залишився це легко сказано.
Почнемо перечисляти:

-якщо будете працювати то забудьте про те що вас буде хтось заміщати на час відпустки. всю відпустку, як я, ви матимете змогу провести в компанії телефону службового та ноутбука за роботою так як в даному Департаменті немає поняття заміщення на час відпустки. тобто на заяві вам кажуть написати когось із філіалу а насправді ніхто вам не допоможе.

-якщо ви почали працювати то чекайте що заробітню плату ви отримаєте не раніше чим через 2 місяці (на підприємстві постійна затримка із заробітною платою), я вже не говорю про картку банківську яку взагалі можна отримати місяців через 3-4 (тобто і з/п теж через 3-4 місяці.)

-є система бонусів, і це добре, але за виконані послуги ви отримаєте бонуси не раніше чим через місяців 2. наприклад я звільнився ще восени 13 року а бонуси отримав тільки під новий рік, а деякі і взагалі не отримав (якщо цікаво керівництву минулому то десь 50 грн), мені не шкода цих грошей, хай пани в ЦО ППД ними розбагатіють!

-ТЕПЕР САМЕ ГОЛОВНЕ КЕРІВНИЦТВО ЗОВСІМ НЕ ПОВАЖАЄ "РОБОЧИХ ЛОШАДОК" ТОБТО ПІШИХ КУРЄРІВ, ЯКІ ЇМ ЗАРОБЛЯЮТЬ ГРОШІ СВОЄЮ НАДТЯЖКОЮ ПРАЦЕЮ, ЦЯ НЕ ПОВАГА ВТІЛЕНА У ПОСТІЙНІЙ ЗАТРИМЦІ ВИПЛАТИ ЇМ ВИНАГОРОДИ (ДЕСЬ ВІД 4 ТИЖНІВ ДО 2 МІСЯЦІВ).
А ЩОБ ЛЮДИ НЕ ПОВТІКАЛИ ДОВОДИТЬСЯ КЕРІВНИКУ НА МІСЦІ В РЕГІОНІ, ЇМ ПЛАТИТИ ЗІ СВОГО КАРМАНУ, ТІЛЬКИ ГОЛОВНЕ НЕ КАЖІТЬ КЕРІВНИЦТВУ ПРО ТЕ ЩО ВИПЛАТИЛИ ЇМ ЗІ СВОГО КАРМАНУ, БО ВЗАГАЛІ ТОДІ НІХ..Я НЕ ОТРИМАЄТЕ ТИХ ГРОШЕЙ ЩО ВИДАЛИ.

-ЯК БУДЕТЕ ЗВІЛЬНЯТИСЬ ОБОВЯЗКОВО СТІЙТЕ НА ТОМУ ЩОБ ЗДАТИ МАТЕРІАЛЬНІ ЦІННОСТІ, ТАК ЯК ВАС НА ЦЬОМУ МОЖУТЬ КИНУТИ НА ЗАРПЛАТІ, А ТО Й БУДЕТЕ ВИННІ КОМПАНІЇ ЩЕ. ПРАКТИКА ПРИЙОМУ МАТЕРІАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ Є А ЗДАЧІ НЕМАЄ!!!!

-ШТРАФИ ЯК ДЛЯ ВАС ТАК І ДЛЯ ПІДЛЕГЛИХ БУДУТЬ НЕОБГРУНТОВАНІ. НОРМАЛЬНОЇ АРГУМЕНТАЦІЇ Я ЖОДНОГО РАЗУ НЕ ОТРИМАВ. ТОЖ ПРОТИ ШТРАФІВ ТРЕБА БОРОТИСЯ І КОЖНИЙ ВИГРИЗАТИ У НИХ, А ЯКЩО І ВИГРИЗИТЕ ТО З ВАС ВСЕ ОДНО ЙОГО ЗНІМУТЬ А ПОТІМ НЕВІДОМО СКІЛЬКИ БУДУТЬ КАЗАТИ ЩО ПОВЕРНУТЬ ЯКЩО ВИ НАВІТЬ НАВЕЛИ ДОКАЗИ ЩО НЕ ВИННІ.

-ПРО КЕРІВНИЦТВО ГАРНОГО НЕ МАЮ ЧОГО СКАЗАТИ...ПРО ТАКИХ АБО ГАРНО АБО ВЗАГАЛІ НІЧОГО.

- ГОТУЙТЕСЬ ДО ЖАХЛИВИХ УМОВ ПРАЦІ. ПРИМІЩЕННЯ ПРИ СКЛАДАХ ПРУДНІ, НЕМАЄ АВТОНОМНОГО ОПАЛЕНН, ПРИБИРАННЯ НЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ. НАПРИКЛАД В ШТАТІ Є ПРИБИРАЛЬНИЦЯ АЛЕ ЇЇ НІХТО НІКОЛИ НЕ БАЧИВ. КАБІНЕТ У ВАС БУДЕ ЗАГАЛЬНІЙ В ЯКОМУ КРІМ ВАС СИДИТЬ ЧОВІК 5-6, І ЦЕ ПОСТІЙНО ПРОХІДНИЙ ДВІР. КРІМ ЦЬОГО ТЕХНІКА ДЛЯ РОБОТИ ТЕЖ НЕ ІЗ КРАЩИХ.