Отзыв о компании Улица Казацкая 116а, 4 этаж, 408кабинет
Добавлен: 19:36 02.05.2014
Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти

Никнейм: Зоряна (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2013

Є в роботі і плюси і мінуси, основними плюсами для мене є те, що можна ходити на роботу по вільному графіку, постійно відпрошуючись чи запізнюючись і тобі за це нічого не буде, а ще те, що коли ти оформив 10 машин, ти можеш взагалі на цьому тижні вже на роботу не зявлятись і ЗП твоя буде 1500 грн. за тиждень.
Робота в цій організації далеко не для всіх, а причини цього наступні: основна частина ЗП - це бонуси, ті хто не привикли робити на результат нема сенсу навіть починати, бо ставка в них мізерна, за місяць 2000 грн., бонусів ж можна заробити і по пять тисяч; щоб нормально заробляти в них треба мати "підвішаний язик", тобто класно вміти домовлятись по телефону, дехто пише, що треба обманювати людей, ну якщо ти іншими способами не можеш людині довести, що твої послуги їй треба, ну то це вже не проблема організації, а особисто кожного.
Я вважаю так, в цій організації будуть мати успіх продажники, які до цього часу впарювали комусь непотрібні речі і мали в цьому успіх, то тут вони зароблять нормальні гроші, ця робота не для людей-виконавців та пасивних працівників.
Якщо підсумувати, то плюси: заробити можна і 1500 за тиждень і більше, відпрошуватись можна коли хочеш, карєрний ріст ну дуже стрімкий, через плинність кадрів, можна стати керівником, або перевестись на площадку за 2-3 місяці, на роботу беруть і без вищої освіти і досвіду роботи з машинами.

000