Отзыв о компании FAST FOOD SYSTEMS
Добавлен: 20:23 25.04.2014
Другие названия: сеть ресторанов "Пицца Челентано", "Картопляна Хата", "ЯПИ"
Сфера деятельности:  Услуги: Еда: кафе, рестораны, fast-food
Сайт:  egoisty.com
Эл. почта: hr@ffs-company.com
Регионы работы: Киев, Львов, Ровно
Телефоны: (38032) 237-07-07

Описание деятельности:  Компанія «Fast Food Systems\Системи швидкого харчування» заснована у 1998 році та успішно працює в сфері ресторанного бізнесу вже 15 років. «Fast Food Systems\Системи швидкого харчування» розвиває мережі ресторанів формату Quick&Casual та пропонує страви лише високої якості у поєднанні з швидким та відмінним обслуговуванням. За роки своєї роботи розвинулись від єдиного закладу у м. Львові до понад 220 ресторанів ТМ «Піца Челентано», «Картопляна Хата» та «ЯПІ» в Україні та за її межами. Сьогодні ця мережа – найбільша в Україні! Це Компанія, яка приносить на ринок України: Нові цінності Нову культуру споживання Творчі рішення та інновації Нові ресторанні бренди Очікує від людей, які хочуть приєднатись до команди: Прийняття наших цінностей Досягнення результатів Активності та ініціативності Постійного професійного розвитку та самовдосконалення!

Никнейм: Галина (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2013
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

Робота в ресторані Піца Челетнано – це моя перша робота. І я дуже задоволена, що попала саме сюди. Дружелюбне ставлення до новеньких надзвичайно підтримує в перші дні роботи. Загалом тут комфортні умови праці, вчасно виплачують ЗП, зручний графік роботи, проводяться різноманітні навчання. Є розвозка після роботи, безоплатне харчування та прикольна робоча форма одягу.

нема

# Гость2015-02-18 15:34:38
Вы забываете, что в этой сети много ресторанов и в каждом из них есть свой директор, свой коллектив, свои традиции. Если попал в хороший ресторан, то и отзывы будут положительными. Если в плохой, то не стоит судить по нему о ВСЕХ остальных ресторанах сети. Но, для всех ресторанов есть одна отрицательная сторона - низкая зарплата при высокой нагрузке. Гораздо ниже чем хотелось бы.
# Соискатель2014-06-26 19:18:33
Когда у человека в отзыве о компании нет отрицательных сторон, это значит, что он один из тех, кто помогает ей провалиться в пропасть...