Отзыв о компании IDS AQUA SERVICE
Другие названия: Нова
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки
Сайт:  ids-service.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Львов, Миргород, Одесса, Днепропетровск

Описание деятельности:  Занимается продажей и доставкой питьевой воды "Аляска" и "Старый Миргород".

Никнейм: петро (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2014

стабільна зарплата

Слава Україні.
Хочу сказати кілька слів про Львів. Компанія дійсно дуже гнила. Директорові ( Іжик ) на все насрати. Логіст (корєнєв) займається повним безпрєдєлом. На права простих робітників ніхто не зважає. Неможливо визказати свою позицію, а якщо вискажеш то ти ворог номер один. Корупція процвітає. Від знищення розвезених накладних, і привласнення за них грошей, до підставних експедиторів і лєвих карточок на які перечислюються гроші за всі так звані "штрафи" і понаднормові вивезені бутлі старших експедиторів. Безпідставні штрафи, які логіст вимагає принести йому готівкою, якщож ні то звільнення. Тєкучка постійна. Щоб захворіти то треба попередити, і як мінімум за кілька днів і докладно пояснити чим ти хворий, і тоді логіст проаналізує чи можеш ти ходити на роботу хворий, чи ні (ідіотизм), якщож ти цього не зробив, то або штраф, або звільнення, хоча по закону працівник має повне право не називати, і в лікарняному листку може не вказуватись хвороба на яку хворіла людина. Один з багатьох випадків які у нас були: експедитор в неділю вечером вивихнув ногу, подзвонив попередив логіста, що не зможе вийти на роботу в понеділок зранку, в понеділок пішов у лікарню відкрив лікарняне (хоча міг цього не робити, бо працював по договору підряду, а таким працівникам як відомо лікарняне не оплачують). Через два тижні коли він вийшов на роботу йому логіст сказав: або 500 гр. штраф, або до побачення. Він був згідний дати йому ці гроші для того щоб зберегти роботу, але просив відстрочки на місяць, бо був не місцевий, жив у гуртожитку і ці гроші були потрібні йому для оплати гуртожитку.Якаж була реакція логіста(корєнєва) -"ти ще будеш ставити мені умови; завтра щоб були гроші і мене не хвилює де ти їх візьмеш". Це жах. Беспрєдєл процвітає, і це все з дозволу директора, це він зробив такий хаос на філії, тому що коли творяться безчинства то легше красти. І це не стосується лише експедиторів і водіїв, але й операторів і бухгалтерію. Всіх нормальних і розумних людей звільнили. Залишили стукачів і сраколизів, на місце нормальних набрали кучу ідіотів. Так і живемо "ЧЕРЕЗ ЖОПУ К ЗВЬОЗДАМ"

# Інна2015-06-11 23:22:35
А оператори яким чином можуть красти?
# Богдан2014-04-05 02:12:29
В точку! Погоджуюсь