Отзыв о компании Пелікан
Добавлен: 09:54 01.04.2014
Другие названия: Дитячий супермаркет "Пелікан"
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  pelican.com.ua
Регионы работы: Ивано-Франковск, Львов, Тернополь, Черновцы

Описание деятельности:  Специализация корпорации - продажа товаров детского ассортимента.

Никнейм: Анонім (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2014

мало.найпозитивніше що було в моїй роботі - останній день!!!

дуже хочеться застерегти тих, хто планує працевлаштуватися туди: будьте готові до великого розчарування. У кращому випадку ви відбудетесь комплексами неповноцінності. Але у всьому є і хороший бік- після звільнення ви відчуєте, як добре жити...
Коли читала попередні коментарі, погоджувалась з кожним словом, повірте, жодного перебільшення!!!! Здається неймовірним, але це правда, відношення до працівників як до злочинців. Було б добре, якби хоча б когось застерегла від такої роботи. Будьте впевнені в собі, ви варті більшого.Особливо звертаюся до грамотних людей, з вищою освітою: не повтрюйте моїх помилок, це неправда, що будь-яка робота краща ніж безробіття. Цінуйте себе і удачі вам у пошуку роботи...Своєрідна компанія, зі своїми устоями і правилами.Текучка кадрів - величезна, люди йдуть тільки через одну причини - тупе керівництво.У мене склалося враження, що люди там раби і вся організація одна суцільна брехня.Тому там немає ні колективу нічого, працюють по 1-2 місяці і йдуть.

# Катерина2014-05-13 18:04:40
Доброго дня!
Я працювала шість років і дуже задоволена всім.
# Іра2014-05-12 18:41:59
Хочеть задати і Вам запитання, а скільки часу Ви працювати в даній компанії? Можливо проблема в іншому?!
# Вова2014-04-01 12:19:58
Цілком згідний!Якщо ви себе поважаєте,то обходьте цю гнилу контору!