Отзыв о компании Экония
Добавлен: 06:19 19.03.2014

Регионы работы: Киев, Каменец-Подольский, Одесса, Черкассы

Описание деятельности:  Детская вода "Малятко"

Никнейм: Андрій (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Январь 2012
Дата увольнения: Март 2014

Офіс. Місця в офісі настільки багато, що на даний момент є пусті кабінети, бо нема людей...... Медичне страхування. Частина хороших порядних людей, але їх мало. Бренд Малятко. Продає сам себе.

Настав час і мені написати відгук. Абсолютно підтримую два останніх відгуки(Олега та Руслана) я з ними працював і звільнялись ми одночасно, але їм пощастило трудову швидше забрати. До речі звільнитись не так просто, бо вам наріжуть(жаргонне слово Еконії) ще завдань на "рік" вперед, котрі ви повинні зробити, щоб отримати трудову. Зразу скажу, що так як з\п затримується на місяць і виплочується по другій формі, то будьте готові що ви останню з\п не отримаєте, бо обов"язково найдеться якась причина, штраф, особисте бажання власника, якесь невиконане завдання, тощо щоб вам з\п не видати. Бували випадки, що людям не виплочували з\п і по 4 місяці так було з одним із фінансових директорів. Взагалі за 2 роки роботи фін деректорів було 3 і звільнення останнього було теж однією із причин невиплати з\п. До ре речі, якщо вам доведеться працювати взимку в період Новорічних і Різдвяних свят будьте морально готові, що можливо зустріните ви їх без з\п, бо керівництво не мало часу подивитись план продаж та бюджет компанії катаючись місяць часу на лижах в Альпах. Будьте готові й до того, що можуть пригрозити, що звільнять по статті або натравлять СБУ - шників(це з власного досвіду) якщо ти щось не виконаєш або заперечиш керівнику. Найбільша проблема в даній фірмі це ПОВНА відсутність поваги керівництва до підлеглих! Людей вважають рабами. Керівник працює по двійним, трійним стандартам, по принципу я хазяїн свого слова, захотів дав, а захотів забрав("я рай придумала сама, не каждый рай придумать сможет" - це статус власника в skype). Штрафи це САМИЙ любимий мотиватор керівництва. Штрафують всіх. Від топ менеджерів до водіїв та садівників(такі теж є). До речі водіям теж не солодко живеться. Попав в аварію - плати. Це не важливо що машина застрахована на повне КАСКО всеодно плати. Винуватий ти чи ні - плати. Не важливо скільки часу ти пропрацював і наскільки був довіреною особою, тебе використали і викинули, як непотрібну річ та ще й грошей не дали. Зараз в компанії намагаються впровадити з під палки систему менеджменту в котру ніхто не вірить(це моя особиста думка), а забули про саме головне - корпоративну культуру. Яку модну ти систему не впроваджуй, а якщо нема нормальних відносин в колективі між працівниками і керівництвом, то що ти не роби - нічого не вийде. Пліткарство та наклепи з місією "юного барабанщика" - от це корпоративна культура. Ще одне - лікарняні та відпускні не оплачуються(бувають випадки, що можуть заплатити, але якщо на то воля і бажання власника). На жаль це так. Я нікого не звинувачую і не намагаюсь осудити, а лише пишу це для тих людей,
котрі всерйоз подумують пов"язати своє життя з цією фірмою. Все вище сказане є мої висновки. На останок скажу, що станом на 17.03 кадрів не стало більше. Все та як писав Олег.
Отже кожному вирішувати самому.

# Компания "Экония"2014-05-05 17:16:07
Уважаемый Андрей. Непонимание между руководством и подчиненными – это проблема, наверное, каждой компании, где работает большое количество сотрудников. Штрафная система – распространена в любой сфере деятельности, поскольку отсутствие каких-либо действий на нарушение трудовой дисциплины может привести к полному самоуправству на предприятии. Хотим напомнить, что в компании существует как штрафная система, так и система поощрений. К работникам действительно выдвигаются жесткие требования, но это - залог работы компании и выпуска качественной продукции.