Отзыв о компании Агентство Мерчендайзинга
Добавлен: 19:07 08.03.2014
Другие названия: ЧП Петров
Сайт:  merchik.com.ua
Регионы работы: Киев, Александрия, Алушта, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Мариуполь, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Одесса, Полтава, Прилуки, Ровно, Ужгород, Харьков, Херсон, Черкассы, Черновцы, Шахтёрск

Описание деятельности:  Агентство мерчандайзинга обеспечивает качественный мерчандайзинг в 750 торговых точках VIP розницы (в т.ч. 20 областей Украины, весь Киев и киевская обл.)

Никнейм: )))))))))))))))))) ))))))))))))))) (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Октябрь 2013
Дата увольнения: Февраль 2014

дружній колектив!!!!!!

Люди добрі, заклинаю Вас не ведіться на їхні пропозиції гарної роботи!!!! Основною вимогою роботи є завантаження фото паспортних даних та ідентифікаційного номера на фотосайт. Супер повинен зробити Ваше фото при стажуванні з бланком. А воно Вам потрібно??? Коли не працюватиме 1с, ніхто не буде дбати про Ваші штрафи. Вам потрібно іти в гості а Ви ще до 21 години можете не встигнути написати звіт. В суботу Ви для того щоб почути голос тупого супера встаєте о пів восьмої і їдете на збори, а там підписуєте купу документів які не прочитали..бо немає часу, а мерчик ж не один!!!! Одна неділя вихідна, а ви не маєте жодного бажання іти гуляти, бо спати охота ШАЛЕНА.
Не знявши вчасно рекламацію супер вклепає Вам штраф, його не цікавить що замовник...забув. таке буває досить часто.
Для того щоб не ,, травмувати психіку мерчика,, супер ніколи не скаже Вам що Ви звільнені, всього навсього просто відпустка з якої Ви не повернетеся на роботу.
Тупості супервайзера Тараса можна лише дивуватися, його так швидко поставили супером, що він ледь встиг школу закінчити.
В нас таке враження що він працює не з подачі власної логіки, а з допомогою Маріни.
На хорошу зп в даній компанії не розраховуйте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Якщо Ви гарно працюєте і заробляєте більше ніж хтось, розраховуйте на те що Вам не доплатять, або заберуть магазин. Маріна скаже що цього забагато. Вам можуть розписати 5 магазинів на день по одному клієнту, і Ви кататиметеся по місту цілий день. Гроші на дорогу Вам не дасть ніхто, а заробите максимум 60 грн. Купа витраченого часу, і ще дома Вас чекає завантаження фото і звіт.Так так, компанія сконцентрована на те щоб мати побільше стажорів,оскільки з кожної людини супер має 200 грн. Як тільки Ви проведете 20 звітів, супер Вам скаже що поки що немає роботи, а знаєте чому? бо Ви провели 20 звітів, більше йому від Вас нічого не треба.
В договорі який Вам підсунуть, уважно читайте всі пункти і зверніть увагу що там не вказано що ВОНО має право Вас штрафувати.
Оо, а отримання зп то взагалі окрема історія, Вам підсунуть документ який Ви маєте підписати що немає претензій до Агенства мерчандайзингу. Якщо Ви його не підпишете бо не вистачає грошей, майте на увазі не отримаєте нічого взагалі. Задумайтеся чи взагалі варто з ними мати справу.

# Оля2014-04-28 23:25:29
Шановна Людмила!!!!! Відгук і був написаний колишнім супервайзером, просто я цього не розголошувала. Супер робить все те саме що і мерчик, але є такі супервайзера які захищають дану компанію, це так би мовити ,,вірні собаки Петрова,,
# Людмила2014-04-15 20:19:12
А ти не думала, з приводу 20тої звітності, що можливо супервайзер вимушений так робити, томущо супервайзера потом штрафують на 35 грн кожного дня. А супервайзер прокидається кожного дня в 8 ранку, і лягає спати в 23 год.ночі. Ніхто ніразу не задумувався, що можливо супервайзер так само як і ви, привязаний до системи штрафів? Що супервайзер так само як і ви, підписує ті самі бумажки, грузить ті самі фото.... І супервайзер ВЗАГАЛІ не ходить нікуди "гуляти", томущо 11 надцята година ночі, а мерчик-дибіл звіт не здав, бот десь гуляє?
І от так читаю те що ти тут понаписувала хочиш-гулять? Не іди на роботу, а гуляй. Хочиш працювати-працюй і не пизди. В супермаркеті мабудь краще їшачити.
# Мисс2014-04-01 21:38:31
Согласна!
# був я тут)))))2014-03-18 19:43:43
чиста правда!!!! хоча, я б сказав це ще "квіточки"...є ще багато нюансів, можна писати і писати про нескінченні нововведення, після яких на вас чекають "умєньшеніє прєміальних" (бо в даній компанії ШТРАФІВ НЕМАЄ!!!). Обов"язків масса, оплата того обсягу роботи, що мерчик виконує, смішна, а на супера йти взагалі не раджу(ЗП така ж як і в мерчика, графік роботи з 8:00 до 23 мінімум, *буть з кожного боку всі-мерчики, територіал, регіонал, менеджера, служба підтримки і сам Петров на зборах на всю Україну паплюжить). Документації, щоб отримати ЗП, гора, кожного разу відправляти копій паспорта та ІНН (на сайтиі само собою скан цих документів має бути!!!), і то, якщо підписався не так, як в паспорті(адже Ваші підписи перевіряють досвідчені орфографи компанії!!!)-будеш без ЗП ще тиждень-потім по новому підписуй і оплачуй ті документи... Працюєш на цій компанії-не маєш особистого життя, пашеш, як кінь, нервів ніяких не стає, ЗП мала, щей затримують...не раджу, а то і застерігаю!!!!
# катя2014-03-11 22:00:27
і мені не понравилось як я там стажувалась, прийшла на зустріч і пішла геть бо передумала