Отзыв о компании Эпицентр
Добавлен: 00:05 22.02.2014
Другие названия: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера деятельности:  Торговля: Супермаркеты

Описание деятельности:  Торгівля

Никнейм: Анонім (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2013

Враховуючи попередні роботи, то це робота на одному місці, в теплі і без важкої фізичної праці (див. вище), офіційне працевлаштування, стабільна з/п (правда останнім часом із запізненням до тижня), годують (правда не зрозуміло на чому і від того постійна печія).

Прочитавши відгуки з інших маркутів не знайшов жодного з м. Хмельницький, тому вирішив сказати своє слово. Навіть не знаю з чого розпочати але спробую)) 2 з 3-х комерційних директорів рідкісні ДИБІЛИ, можуть покрити матами причому в присутності покупців причому тільки за те, що воно не спроможне вірно прочитати артикул який працівники пишуть в накладній не за столом, а в 95% тримаючи їх в руках!!! З/п хрін його знає по яких стандартах нараховується:
1. при виконанні плану не нараховують премію за сумлінну працю, а при невиконанні - нараховують (таке враження, що при невиконанні, працівники завжди працюють сумлінно))) ).
2. ніхто не говорить які суми і за що нараховуються.
3. враховуючи чистий прибуток маркету з/п просто мізерна (про комерців і директора я мовчу, у них все гуд).
4. представники постачальників отримують більшу з/п чим продавці і це враховуючи те, що продають товару на декілька десятків тис. грн а то й менше.
Заставляють ідти у відпустку без збереження з/п ніби вони нам десятки тис. грн плалять що місяця. Бувають перерепрацювання і нічні зміни,особливо коли йде перебудова відділу за які ніхто й ніколи не доплачує, в кращому випадку дадуть додатковий вихідний. До речі вихідних лише 6 на місяць. Влітку коли спекотно економлять на електроенергії і не вмикають нормально кондиціонери, через це в маркеті страшенна задуха. Існує окрема каста помазаників Герегених, які користуються особливими привілеями (враховуючи, що м. Городок знаходиться в Хмельницькій обл.), які виражаються в ставленні до роботи (пинають х*ї і ходять як барони по маркеті), плани їхнім відділам встанолюються просто смішні, причому підкоректовуються в сторону зменшення, якщо не виконуються, при цьому та частина плану, що скидається одразу набавляється іншим. Коли поступає інформація про можливий приїзд Герег чи вищого керівництва, то складається враження, що ще живемо в часи совка, де навіть траву фарбували, щоб показати що все просто прекрасно))) І що найбільше мене добило, то це заставляння працівників виходити на охорону маркету в ніч для захисту майна Герег від мітингувальників, або ставати живою стіною при можливому захопленні удень і це при тому хамському ставленні до працівників і мізерному рівні з/п!!!!! Виходячи з вище написаного багато хто запитає, що я ще тут роблю??? Відповім. На даний момент знайти іншу роботу в місті просто нереально але я над цим працюю.