Отзыв о компании Велика кишеня
Добавлен: 23:50 08.01.2009
Другие названия: Супермаркет "Велика кишеня", Квиза трейд
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки
Сайт:  kishenya.com.ua
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Бердянск, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Ивано-Франковск, Кировоград, Краснодон, Луганск, Николаев, Полтава, Севастополь, Ужгород, Умань, Харьков, Херсон, Черкассы, Черновцы, Южноукраинск

Описание деятельности:  Супермаркет продуктов и бытовой химии

Никнейм: Руслан (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2006
Дата увольнения: 2008

Позитиву мало, але працюють там ще нормальні люди(керівники) які цінують тяжку працю людей! Також нове обладнення - це теж плюс.

Працював в кіровоградській Кишені з першого її дня,в половину першого року керівництво добре відносилося майже до всіх,потім почалося просто відсіювання працівників,на їхне місце приймалися родичі,знайомі,друзі кируючих відділами. Згодом Керуюча магазином простим словом почала "зажиратися", почалися масові штрафи,(якщо працівник не правильно глянув на керівника чи щось заперечив то його згодом просто просили по добровільному,в кращому разі)Бачив багато разів як виганяли без зарплатні(куди ті гроші йшли можна тільки здогадуватися)Коротше кажучи пропрацював я там рівно рік, одного разу поїхав в Київ у відрядження отримав підвішення і там залишивя ще на рік,все теж саме але в міру розумного, а в регіонах Керуючі магазинами робили все що їм заманеться.Ще один нюанс працювали всі по трудових договорах які згодом виявилися навіть не дійсними(після звільнення звернувся в центр зайнятості де мені сказали ним підтертися).Колектив постійно завидний всі так прагнуть один одного мокнути в багно щоб стати на його посаду,казати щось не можна бо через десять хвилин про це знають навіть прибиральниці.Одним словом "ХАЙ МЕНЕ РАНЯТЬ ЩОБ Я ЗВЕРНУВСЯ ЩЕ ХОЧ РАЗ У ТОВ "КВІЗА_ТРЕЙД" Дуже не вдячна компанія та нагнітаюча атмосфера.
одним словом "зона", управляющая набрала тупых "підлабузників" которых поощряет, справедливости нету, могут оскорбить,унизить,не выплатить бонусы (себе и своим в карман пойдут).обидно что работали и перерабатывали ,влаживали душу.