Отзыв о компании Агентство Мерчендайзинга
Добавлен: 23:34 13.02.2014
Другие названия: ЧП Петров
Сайт:  merchik.com.ua
Регионы работы: Киев, Александрия, Алушта, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Львов, Мариуполь, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Одесса, Полтава, Прилуки, Ровно, Ужгород, Харьков, Херсон, Черкассы, Черновцы, Шахтёрск

Описание деятельности:  Агентство мерчандайзинга обеспечивает качественный мерчандайзинг в 750 торговых точках VIP розницы (в т.ч. 20 областей Украины, весь Киев и киевская обл.)

Дата начала работы: 2011
Дата увольнения: 2013

!!!

Дорогі стажори!!! Звертаюся до Вас не ідіть будь-ласка працювати в то дибільне, кончене агенство, будете лише працювати на штрафах від суперів, територіалів, регіоналів і від 1С, котра вічно зависає і мерчики не встигають всі звіти провести до 21.00 год. Вам керівники будуть обіцяти золоті гори, щоб Ви ішли до них працювати, але то не є так. Якщо Ви не закинете всі фотографії до 21.00 год. отримаєте штраф від суперів, територіалів, а якщо в 1С Ви не напишете терміни на будь що отримаєте штраф від Єрємєєвої Маріни (регіонал), а вони ставлять не малі штрафи. Не вчасно зняли рекламації і задачі тоже отримаєте багато штрафів. Якщо Ви щодня не будете закидати оборотну відомість під Статус "оборотної відомості" отримаєте штраф від системи, Служба підтримка перевіряє всі оборотні відомості і контрольні листи, будуть Вам ставити погані оцінки і згідно оцінки 1С Вам ставить штраф. Звільняють мерчиків вони безпідстав і безпояснень. То що вони Вам будуть говорити, що Ви будете отримувати 2000-2500 грн. зарплати, а в дійсності можете отримувати від 1000 грн. Я там працювала і не раджу Вам іти там працювати!!! Тож перед тим як іти на роботу раджу Вам добре подумати, потім будете жалітися...

# Аноним2014-02-20 03:04:42
Шановна!!! Я Вам раджу добре обміркувати на рахунок роботи Агенства, тому що Ви як будете працювати з Вас знімуть 100 грн. на корпоративну карточку, а при звільненні 100 грн. не повернуть. Будуть Вам говорити, що паовернуть. Ви вже були на зборах і на свої власні вуха чули за штрафи, от хочу Вам написати про штрафи. Штрафи: за неопреділення з звіту будете втрачати 30%, а в дійсності знімають більше десь 45%, за відсутність на зборах 40 грн., за нездачі чеків від Єрємєєвої Марії, Стасюка Віталія і Курочки Анни. Питаєтеся про погане, тобто Ви буде цілий час працювати на Петрова, котрий цілий вигадує нові приколи, щоб отримувати штраф. Я Вам раджу шукати іншу роботу, бо будете цілий час на нервах і як кажуть в цій компанії Ви можете забути про сімю.
# Наталя2014-02-20 02:39:59
блін( невже то все правда???стажуюся зараз і ніби все добре, але прочитала відгуки і пропадає бажання. Я правда була одного разу на їхніх зборах то там керівник говорив про штрафи які буде ставити нам якщо погано будемо працювати. А погано це як? всі що тут писали всі незадоволені роботою. Порадьте що робити..хоча я вже сумніваюся за ту роботу