Отзыв о компании ОПОС-торг
Добавлен: 20:43 09.02.2014
Другие названия: ТзОВ "ОПОС-торг"
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки
Сайт:  opostorg.com
Регионы работы: Киев, Луцк

Описание деятельности:  Перепродажа продуктов питания

Никнейм: Іринка Гарнюня (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2012

Знаходяться в центрі міста, тепле приміщення.

Офіс, як конюшня. Знаходиться напроти стоматполіклініки. Пройшла співбесіду, була настроєна працювати. В одному тісному кабінеті розміщали зразу 5-6 чоловік, які то приходили, то йшли. В сусідньому кабінеті було начальство і секретарка директора, яка давала вказівки менеджерам. Постійно про щось шушукаються. Типова шарашкіна кантора. Беруть на випробувальний термін, обіцяють нормальну зарплату, а чи доведеться її отримати - невідомо. Дуже погані відгуки про директора. Знайомі, що працюють в тому ж приміщенні, що й ця фірма, казали, що директор схожий на бандюка. Побувавши на роботі, зрозуміла, що це все правда і вже через кілька днів не вийшла на роботу.

# Вадік2015-04-01 16:08:38
Хаха, Ірина. Ти там точно працювала чи працюєш якимось начальником, від якого люди тікають? Які 5 років працювала? Ким? Мені бабулька розказала, що там теж працювала і я їй і то більше вірю. Від підприємця, шо з ними працював, я шось не дуже хороші відгуки получив. А він водієм робить вже довгий час і працює сам на себе. Про такі фірмочки знає все і вся. Два місяці не платили йому за поїздку, от і вір таким.
# Ірина2014-11-06 19:43:26
Повна несинітниця,я пропрацювала 5 років,Чудовий колектив, Цікава робота, Звільнилась за сімейними обставинами, При можливості , повернусь.
# Maks2014-06-27 17:26:07
Охотно верю