Отзыв о компании Мрія
Добавлен: 01:38 17.01.2014
Другие названия: ТОВ "Мрія Агрохолдинг", ТОВ "Мрія Агро Група", ТОВ "Мрія-Лізинг", ТОВ "М-Трейд", ТД ТОВ "АСКО", ТОВ "Новагріс", ТОВ "Мрія Центр" та ТОВ "ЕлАгрі — Деренівка"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:  mriya.net
Регионы работы: Киев, Одесса, Тернополь

Описание деятельности:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.

Никнейм: просто раб (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: Декабрь 2014

Тут коден день ти гарантовано отримуєш безплатні піз,,,,,,,ліни і все що стосується де приміювання та того що стосуєжться щоб ти часом не отримав прибавку до зарплатні.
Ще один плюс цієї фірмочки вас тут звільніяють з такою швидкістю і без пояснень що ви в шоці пару днів.

Це компанія в якій добре працюють дибіли, сраколизи, і люди які вміють добре строчити доноси. Позитиву тут ви не знайдете хіба ви протеже якогось керівника. Але так як ця компанія поступила з працівниками в кінці 2013 року і на початку 2014 року звільнити таку кількісь працівників без попередження але з обіцянками про те що ви чекайте і все буде добре . Чесно такого маразму я не зустрічав на жодній компанію з якими я стикався. Тож як підсумок ШАНОВІ УКРАЇНЦІ якщо ви шукаєте роботу шукайте далі а на цю фірму не ідіть щоб не було того, що тут роблять з усіма рабами. З вас витягнуть все позитивне що є і копнуть в дупу.