Отзыв о компании Студия ИТ инжиниринга
Добавлен: 01:25 15.01.2014
Сайт:  prositeua.com
Регионы работы: Киев

Описание деятельности:  разработка и внедрение высокоэффективных систем телефонии и CRM систем с коротким сроком окупаемости, автоматизация бизнес процессов, комплексное сопровождение заказчиков 24/7/365.

Никнейм: Елена Гал (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Октябрь 2012
Дата увольнения: Декабрь 2012

мені запропонували працювати менеджером з німецькою мовою.Моєю улюбленою! Працювала на цю кантору дистанційно. Перший місяць заплатили непогано хоч і з великою затримкою.

Наступні півтора місяці я працювала продуктивно. Владимир Куренньов ставив з себе великого начальника: звонив регулярно, але при моїх запитаннях про зарплату винив німецького замовника Томінчіча,ніби гроші не переводять, "чекайте, я даю слово". І інша лабуда. Перед новим роком 2013 я знову нагадала йому про себе-кинули 600 гривень. І на цьому все. Після нового року мені сказали, що проект не прибутковий і Томінчіч гроші не переслав.З Томінчічем звязалась, а він стверджує, що він все оплатив. Отак я за 600 гр півтора місяці на куреньова працювала.Обіцццянкі!