Отзыв о компании Згама Владимир Николаевич
Добавлен: 15:21 10.01.2014
Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти

Регионы работы: Алушта
Телефоны: 066-048-77-37

Описание деятельности:  Реализация автомобильных запчастей с разборки Subaru. Доставка по Украине.

Никнейм: Степан Азаров (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2014

Згама Владимир Николаевич - очень хитрый человек.

Берёт деньги у людей наперёд как предзаказ, а потом про них просто забывает. Люди приходят за запчастями, а он их "завтраками" кормит.
Везде набрал, назанимал деньги, а теперь шифруется.
Вот его данные:
Згама Владимир Николаевич катается на Subaru Legasy гос. номер: ВА 8117 хх. Сейчас прячется в городе Алушта в гаражах в районе ул. Октябрьская, рядом с КрымЭнерго.

# Александр2014-02-12 15:03:48
Нет слов , одни маты . Заказал два дорогих амортизатора у меня наложеным платежом и пропал... трубку не берет . Попадалово на пересылку .
# Згама Владимир2014-01-11 03:31:44
Товарищ "Азаров", проясните, пожалуйста, в какой организации Вы трудились? Адрес? В Алуште я работал ТОЛЬКО НА ОДНОЙ организации под именем "SегрейVладимир-Motors", штат сотрудников - 2 человека (имена указал). Где нахожусь сейчас - звоните расскажу.
# Згама Владимир2014-01-11 02:16:10
Доброго времени суток, товарищи завистники или конкуренты (а может и работодатель бывший), может я действительно "забыл" о ком-то, Пожалуйста, всегда буду рад в разрешении любых вопросов связанных с моей персоной. Номер телефона не менял уже лет семь, свое местонахождение также не скрываю. Если кого обидел, звоните О66ОЧ87737 мы обязательно найдем решение любой непонятной ситуации.
Поливание грязью, считаю уделом слабых, я себе не позволю опуститься до такого уровня. Если выбран такой метод устранения конкурента, считаю это глупостью, просто учитесь делать свою работу лучше других. Клиенты всегда оценят хорошего специалиста.
Огромный привет С.Е. (почерк узнал), не забывайте о том, что у меня память тоже хорошая.

Просьба к администрации просмотреть данный текст и принять решение.

Згідно ст. 24 Закону України “Про захист персональних даних”, захист персональних даних у базах персональних даних мають забезпечувати: держава, суб’єкти відносин, пов’язаних із персональними даними, володільці баз персональних даних, структурні підрозділи або відповідальні особи органів державної влади, органів місцевого самоврядування, організацій, установ, підприємств всіх форм власності, а також фізичні особи-підприємці, у тому числі лікарі, адвокати, нотаріуси.

Починаючи з 1 січня 2012 року, передбачається посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері захисту персональних даних. Так, Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порушення законодавства про захист персональних даних”, № 7355 від 11.11.2010 року, встановлено відповідальність, зокрема, в частині незаконного збирання, зберігання, використання або поширення конфіденційної інформації про особу; незаконного збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, адаптування, зміни, поновлення, використання, знищення або поширення чи їх передачі конфіденційної інформації про особу третім особам з порушенням вимог закону; ухилення від реєстрації бази персональних даних, створення або робота з базами персональних даних до проведення державної реєстрації таких баз даних; порушення порядку доступу до персональних даних, які обробляються у базах персональних даних, що призвело до розголошення цих даних або їх втрати та інше.

Вищезазначений закон передбачає кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення законодавства у сфері захисту персональних даних, зокрема, вносяться зміни до Кримінального кодексу України від 05.04.2001 р. №2341-III, Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.1984 року №8073-Х, Кримінально-процесуального кодексу України від 12.12.1960 р. та Закону України "Про інформацію" від 02.10.1992 р. № 2657-XII.

І не забувайте, що згідно норм Цивільного кодексу України, а саме ст. 23, особа має право на відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок порушення її прав.