Отзыв о компании КарОЛ-ЛТД
Другие названия: ТОВ КАРОЛ-ЛТД, ООО КАРОЛ-ЛТД
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки

Регионы работы: Черновцы
Телефоны: (0372)55-75-12,51-86-72

Никнейм: Samuel JAKSON (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2006
Дата увольнения: 2008

НЕ МАЄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Чи є життя після «КарОЛ» ЛТД ?

В наш час немає такого поняття як «нема роботи». Робота завжди є, якщо є бажання працювати і якщо ніхто не заважає розвитку всіляких починань та прагнень. Звичайно в нашому житті не все складається так, як хочеться, але так як треба, тобто по закону, також, нажаль, не виходить. Поясненням цього є приклад, як мінімум, в нашому місті, про що і піде мова – це приватна фірма, яка розвивається завдяки досвідченим людям та працьовитим хлопцям, які виконують основну роботу і яким обіцяють «великі горизонти», але це м’яко кажучи не так.
Чому саме так постає питання – «чи є життя після «КарОл» ?» А питання стоїть так тільки тому, що виявляється пропрацювавши на цій фірмі ти можеш зіпсувати не тільки нерви і репутацію, а ще й занепастити своє життя, звичайно якщо не боротися за правду та справедливість, скільки б вона в наш час не коштувала. Виявляється, що працевлаштування на такому підприємстві як це, може стати плямою в трудовій книжці, навіть якщо там останній запис – «за власним бажанням». Це пояснюється тим, що коли людина звільняється звідти чи через маленьку зарплату, чи через великі штрафи, які сплачують робітники даної фірми або просто через особисті сімейні обставини тій людині далі неможливо хоча б працевлаштуватися, не кажучи про його подальший розвиток. Де б не знайшли роботу колишні працівники фірми в місті або за її межами, їх скрізь переслідує тінь колишнього керівництва «КарОл», це проявляється в тому, що директор і його помічники як тільки дізнаються про працевлаштування їхніх екс-працівників вони одразу поливають цих людей брудом перед їх майбутнім работодавцем і цей брудний тривалий процес продовжується навіть всупереч заявам в міліцію про переслідування. Крім того, вони не зупиняються на досягнутому, вони користуючись підписами колишнього працівника на документах перетворюють законний документ в незаконний та на основі цього звертаються до прокуратури та інших органів зі скаргою про розкрадання майна, вивіз товару, обкрадання фірми, що являється абсолютним абсурдом тому, що людина яка здійснила такого роду злочин не оббивала б пороги прокуратури у пошуках правди і не виборювала цю елементарну справедливість заради своєї сім’ї (де дитині 1 рік 5 місяців та дружина, яка в даний час в декретній відпустці), яку вже в третє ці люди залишають так би мовити «без хліба». Роблять все для того, щоб постраждала невинна людина тільки тому, що цей працівник просто хоче повернути свої зароблені гроші, які він сплатив фірмі за надане йому в кредит авто. А так як мова йде про немалу суму, яка складає 24 тис.грн, то звичайно вони мають щось вигадувати, так як добропорядній і чесній людині тяжко щось інкримінувати або в чомусь звинуватити її. Тому, отримавши відмову у порушенні кримінальної справи на їхнього екс-працівника через доведення невинності цієї людини, керівництво фірми «КарОЛ» і на цьому не зупиняється через незадовільну для них відповідь від органів, які займалися цією справою і тому вони порушують її знов, пояснюючи це тим, що слідство, яке було здійснене службами поверхове.
Виходить, що людина, яка звільняється з «КарОл» тотожна людині яка звільняється з тюрми вся різниця тут в тому, що у людини, яку звільняють з-під варти пляма в паспорті, а в даному випадку - пляма в трудовій книжці та в репутації добропорядного громадянина та працівника