Отзыв о компании Корпосистем
Добавлен: 14:56 08.01.2014
Другие названия: IMEX

Страна: Россия
Регионы работы: Киев, Горловка, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Ивано-Франковск, Луганск, Львов, Севастополь, Тернополь, Харьков, Москва, Астрахань, Волгоград, Краснодар, Липецк, Саратов, Тамбов

Описание деятельности:  Производство металлопластиковых систем. Окна, балконы, лоджии.

Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

Ви що смієтесь які позитивні сторони їх нема

Лохотронщики дурять людей, встановлюють вікна ще з заводу браковані, якщо ще встановлять, люди приходять в офіс скаржаться від вікон відмовляються на другий день після замовлення, менеджер каже пишіть заяву на відмову і люди спокійно йдуть додому потім через 2 тижні дзвінок до людей завтра буде доставка вікон, монтажники також непрофесійні беруть дешевих які нерозуміють що роблять і потім рами тріскають вікна крутить, розказують що у них є завод в тернополі, києві, дніпропетровську, все брехня підвальне виробництво, Imex-груп, корпосистем, престиж-груп, альянс-груп все це одна кантора, вони знаходяться за адресами:
вул: В.Великого 38
вул:Головацького 3
вул:Теодора 8
вул:Зелена 82
вул:пл.Князя Святослава
Якщо до вас прийдуть з цих фірм пропонувати вікна женіть їх в шию. Дурять всіх і клієнтів і персонал

# Аноним2015-07-15 00:56:00
Лохотрон, В Житомирі також. Люди не вірте
# андрій2014-04-15 20:37:02
відповідальність до своєї роботи ніяка з доставкою теж проблеми це просто не серьозно
# іван2014-04-06 19:38:10
в даній компанії є дійсно недобросовісні працівники які задурюють людей пропунують найдорожщі вікна а в самому ділі продають найдешевші..... одним словом це дійсно банда яку вже пора наказувати і щоб за такі дії були покарані кримінальною відповідальністю .
# Васек2014-03-20 03:32:53
Копросистем ни с чем не перепутаешь. Да и никто при памяти и сознании не стал бы маскироваться под это гавно.
# Сергей2014-01-21 12:19:27
Ты их перепутал с настоящей корпосистем. На самом деле в Киеве и Тернополе у них нет заводов, а эти за которых ты рассказал просто маскируются под корпосистем
# Андрій2014-01-08 21:33:46
Моя сусідка попала на цих аферистів, вікна привезли через 3 тижні, і ще встановлювати не хотіли по людськи, знаходять ці лохотронщики на вул.В.Великого 38, Там директор чи менеджер хамло таке сидить наварює на тих вікнах від 40 до 60% а вікна лажові течуть і відкоси чорніють одним словом гамно а не вікна раджу з ними не звязуватись