Отзыв о компании Рамікс, ТОВ
Сайт:  vk.com
Эл. почта: meblidesign@gmail.com
Регионы работы: Львов
Телефоны: 0676714571

Описание деятельности:  Займаються халтурним виготовлням меблів з величезною націнкою

Никнейм: Анонім Анонім (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Апрель 2013
Дата увольнения: Ноябрь 2013

Позитивного нічого в цій фірмі немає!

Нікому не раджу тратити свій час на роботу у цій фірмі, це просто ЖАХ, директор Різник Михайло Борисович шахрай.зарплату не виплачує,тікучка дизайнерів,та складальників меблів просто величезна за місяць може помінятися до 10 дизайнерів,та до 15 складальників, а директору це вигідно робота робиться,а дизайнерів,та складальників він виганяє не виплативши зарплату,принизить,обізве,занизить вашу самооцінку,а сам насправді боягуз,і веде себе як жіночка яка ходить і всім жаліється просто тошно на це дивитись.Та ще й може підставити Вас перед клієнтом.
Обіцяє 4-5 тис. зарплати,а сам виконує усі дорогі проекти а дизайнер лише сидить і малює табуретки а потім рахує копійчини.Така сама ситуація із складальниками,домовляється за одну зарплату,а потім звільнить Вас і скаже що Ви п єте,або щось в нього вкрали.Така сама якість виконаних меблів, просто ХАЛТУРА,бідні люди платять свої гроші просто за неякісно виконані меблі,тому що директор економить на всьому,при цьому обманює клієнтів,що це все якісно,а націнку на меблі ставить просто космічну,щоб заповнити свої кишені грошима. Ніколи не звязуйтеся з цією фірмою побережіть свої нерви,час та гроші!!!
Номер телефону директора,щоб ви не попались на гачок,0676714571 Різник Михайло Борисович!

# Аноним2021-10-09 05:43:16
Опис директора дуже правдоподібний, мені вистачило одного дня щоб зрозуміти що людина багато обіцяє, а потім не виконує свої обіцянки, ледве забрав частину грошей за перевозку і більше жодного разу працювати з цією компанією не буду. Будьте обережні з ним, аліпше взагалі не ідіть ні на який контакт.
# Влпдимир2017-09-29 17:10:32
Різник Михайло --абсолютно не адекватна людина псих , істерик, зраджує дружині, обманює працівників. І при цьому всьому має захистидружини
# льоф2014-07-08 15:56:11
Читаючи все нижче написане, впізнаю "справжнього" мужчину Михайла. Практично і добавити нічого. І мені доводилось мати справу з цією лукавою людиною, брехуном і негідником, в якого відсутні моральні принципи, який видно любить і береже Себе понад усе. Фу.
# ...2014-03-07 21:51:51
Шановний Михайло Борисович! Судячи з вашого поводження з людьми у вас купа комплексів і у вас дуже занижена самооцінка, щоправда ви це добре приховуєте, за зневажливим ставленням до людей і "разказами" про своє геройське минуле. Швидше за все вас часто принижували та зневажали, в тому що ви все таки стали на ноги, вас можна поважати, але нажаль більшість людей стає гідними людьми, людьми з великої букви, що неможна сказати про вас. Дуже шкода, що весь негатив який ллється на вас звідусіль, через вашу поведінку вплине не на васа, а на ваших дітей. Дуже шкода, бо чомусь за помилки та гріхи батьків, зазвичай, страждають діти та внуки, задумайтесь на цим. Взагалі то, граматично правильно писати Ви та Вас в реченнях з великої букви, але не роблю цього бо ви не варті. Здоров"я вашим діткам!
# Петро2014-01-03 15:50:05
Замість того, щоб годувати тролів, краще чесно платив би зарплату
# Анонім Анонім2014-01-03 15:43:39
Станіслав не бійтесь...взагалі то він мене не звільняв багато честі для нього, Станіслав і Наполлеон,погано шифруєтесь....
# напполеон2013-12-31 15:38:22
Начальників своїх ніхто не любить, але все в порівнянні, Михайло Борисович, той який дарує подарунки на св. Миколая, нехай це маленькі пакуночки, але все ж ... Вчасно виплачує зарплату, нехай і надто щедро. А ви спробуйте, не пити, виконувати роботу вчасно та на совість і можливо ваші начальники будуть кращими!!!!!!!!
# станислав2013-12-29 21:32:24
Бред какой то нормальный парень чесный и простой. Не лгун как говорит кто то не известный оппонент. Видно человек кто написал сам лгун и боюсь уволил вас он за дело а не просто так. А обида ваша пытается наружу выбиться. Живите с ней.