Отзыв о компании Премьера
Добавлен: 20:23 27.11.2008
Другие названия: Театральное агенство "Премьера", театральне агенство "Прем'єра"

Регионы работы: Киев, Николаев

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2008

Зарплата, офіс в центрі

В компанії багато офісів по Києву і вони дають по декілька об’яв в одному журналі, вони різні, але схожі за змістом, я потрапляла на їхню фірму рази три.
Коли телефонуєте в компанію, про роботу нічого конкретного не кажуть. Запитуєш чи робота офісна, тобі з подивом відповідають "Ну, конечно, девушка!", офісна – це коли ти ходиш по різних підприємствах, офісах і пропонуєш купити квитки на російські вистави.
Перша співбесіда: питають які театри знаєте, ще зі здивованим лицем питають "Что? Хотите без опыта зарабатывать 500 долларов?" Невже 500 долларів для людини з вищою освітою і в м. Києві "огромная" зарплата? Можна і кращу знайти.
Про роботу нічого не розказують, все, мовляв, завтра дізнаєтеся, на другій спвібесіді. Приїзжаєш на другу співбесіду, а там ще і конкурс, десь 50 людей приходить, їх ділять на групи. Групу ведуть по місту, показуючи Оперний, проводячи опитування і відсіюють по дорозі по одному людей, які не підходять. Якщо вас відсіяли – не засмучуйтесь – ви зекономите свій час, тому що робота того не варта. Далі їдемо на якусь фірму в одному з районів. На вході приблизно така об’ява „Страховикам і іншим агентам вхід заборонено”, заходимо туди без дозволу, і починаємо стукати у кожен офіс з пропозицією купити квиток на виставу, притому це все виглядає нагло і з посмішкою, а люди, які сидять в офісі готові тебе послати, і деякі, навіть посилають матом. Потім хтось з офісного персоналу дзвонить в охорону. Приходить охорона, вимагають паспорта, записують всі координати з погрозою виклакати міліцію, і якщо на фірмі щось пропадає в той день погрожують списати на тебе. Після довгих сварок нас відпускають.

# Виктория2011-09-02 14:07:11
Спасибо девченки, что потратили свое время и дали отзыв!!!
# Светлана2011-06-25 15:31:06
Сплошной обман!
Зачем соискателю стажироваться для того ,чтобы "продать " билеты на концерт?
Почему предлагают одну должность, а при встрече другую?
Почему не объяснить тому же соискателю,что это не оказание услуг , а навязчивый сервис!!!!!!
# Алла2011-06-21 12:32:52
Всё это шарашкина контора. Люди бегите оттуда, всё это пустая трата времени.
Была там один день, на втором собеседовании, негатива осталось на долгое время.
Очень много фраз и поступков взяли из фильма "Бойлерная".