Отзыв о компании SAVE MAX UKRAINE
Добавлен: 18:13 23.12.2013
Сфера деятельности:  Услуги: Маркетинг, реклама
Сайт:  savemax.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Кривой Рог, Николаев, Одесса, Полтава, Харьков

Описание деятельности:  Представительство рекламно-маркетинговой компании Save Max International в Украине.

Дата увольнения: 2013

позитивний колектив (чи то пак, джусі гаї))))) ). позбавляєшся багатьох комплексів. якщо у вас гарно підвішений язик, гарне личко та багато взуття без підборів - ця робота саме для вас)

одразу купилась на зарплату. хоча, до останнього не вкладалось в голову, як за таку дурню можуть платити досить великі суми. перший день ти ходиш з тренером і "вчишся". а потім тебе пускають у самостійне плавання. потрібно вставати бозна-коли, щоб на 8.00 приїхати до офісу і грати в ігри. мовляв, це робиться для позитивного настрою. чесно кажучи, я була б набагато позитивніша, коли б поспала на годинку більше))) а після "благословення" від крутого менеджера починається жахіття. погода і фізичний стан до уваги не беруться. в перший день мої нові чоботи з замші пішли спати)) робота для студентів суперова, але не для випускників провідних вузів країни)))) краще працювати в кол-центрі. графік собі можеш будувати сам та й ноги в теплі))))