Отзыв о компании Ашан
Добавлен: 02:43 23.12.2013
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки

Описание деятельности:  Гипермаркет

Никнейм: XXX XXX (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

С...к... неме

Народ читайте і росповсюджуйте!!! Як я вже говорив там працює 60% бидло, 20% москальня яка за партію регіонів короче комуняки чорти, там нема з ким працювати тільки дивляться кому зробити западло, когось обісрати з голови до ніг і викінути на помойку. Працює там відома всім служба СБ яка називається суки і бидло, тільки шукають кого згноїти. Є там такий гнида як Тарас начальник СБ сучара конкретна малолетка ше молоко над губами не висохло, а вже до старших хамить чмо. Боян ходить нібито нічого не замічає понаїжджали з європи і крутять нашим народом як хочуть жуліки, а це їх наші навчили!!! там працює дуже багато таких відомих уродів наприклад як БЕК і ше більша половина менеджерів, а особливо Кожевніков сергій сука рідкісна, його робота заключається в тому шоб всіх загнати нижче плінтуса, а сам ходить всьому начальству підлизує тільки дивиться кому можна підлизати шоб добре жилося. Вже всі менеджери думають як того лизунчика уволіть. Скоро мої руки доберуться до нього якшо та сука себе сама не візьме себе в свої руки. Ше можна писати деже багато про кого, але народ нейдіть в рабство бо ви там втратите купу часу і здоров'я!!!

# Таша2014-06-14 07:43:00
не все так як написано, це елементарна злоба... хтось комусь нагидив...
# Яна2014-06-02 23:33:39
Знаємо того Сергія) Чмо рідкісне, як його ще не звільнили??. Як легко стало працювати, коли він у відпустці був_))
# гость2014-02-03 20:44:51
быдло это ты!а работа в европейской компании по европейским стандартам,стучать и лизать!законы европы и америки!