Отзыв о компании Фабрика меблів "Нова"
Добавлен: 23:07 08.12.2013
Другие названия: ПП "Фабрика меблів "Нова"
Сайт:  nova.ua
Эл. почта: info@nova.com.ua
Регионы работы: Киев, Тернополь, Токмак
Телефоны: (80352)433808

Описание деятельности:  Виробництво та продаж меблів.

Никнейм: анонім (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата увольнения: 2013

треба робити свою роботу добре і якісно - ,якщо ви не привикли так...а на ХАЛЯВУ....то вибачте але з того нічого не вийде....а про виплату зарплати - Брехня...потрібен результат...а не халантне відношення до роботи....жаліються тільки тільки ті, хто робити нічого не вміє і не хоче....!!!!!!!!!!! Фабрика - надає можливості...не раз в тому переконувалась більшість...і обливати її брудом - це діло останнє...особливо для тих...хто пише тут всяке!!!!!!!!....треба бути вимогливішими насамперед до себе.....!!!!

моменти

# Валера2015-06-09 21:27:41
Кантора виший бред. Таке враження, що меблі роблять закритими очима і зв'язаними руками за спиною. в магазині смердить котами дивани загаджені котами.
# келлар2014-05-30 14:42:21
знов боти пишуть брехню і відбілюють цю шарашкіну контору. що вони доброго роблять, працівникам не виплачують зарплати по 3-5 місяців? прихватили купу приміщень по місту? понаставляли оленів з фонтанами замість того щою працівникам виплатити зарплату яку не поятять по 5 місяців? тернопіль місто маленьке, тут і без сайтів всі знають на які фірми краще взагалі не йти працювати.
# Антонина2013-12-19 16:34:38
купили кухню, халтура и доказать никому ничего нельзя. Говорят что надобыло не покупать)Платите деньги и мы вам переделаем. Их брак за наши же деньги... Бред! Я может и понимаю что материалы не дают и т.д. но больше я НИКОГДА не буду у них что либо покупать и никому не посоветую! вот с такой халтурой и таким отношением к клиентам, что никто ничего не знает, не видит и не слышит, у фабрики и не будет заказов! Позор руководству!