Отзыв о компании інспе
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  inspe.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: (032) 2403705

Описание деятельности:  Продукція: Стоматологічне обладнання / Стоматологічні матеріали / Стоматологічний інструментарій / Медичне обладнання / Медичні товари Послуги: Консультаційні / Навчання / Сервісне обслуговування обладнання

Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

Туди, наче магнітом, притягує порядних, розумних і прекрасних людей. Мабуть, протилежним полюсом цього магніту є безчесне, аморальне, егоїстичне та тупе керівництво! Ви скажете, що керівництво завжди таке? У цьому випадку - все дуууууууже запущено!

Найбільша проблема у ставленні керівництва до працівників, за людей не мають! І дивна "політика партії", що працівник має виконувати всю роботу, яку б на нього не повісили. Так, кожен працівник компанії виконує свої прямі обов"язки і купу-купенну додаткової роботи, працює реально за 3, а то й більше!Саме тому, дуже важко навіть отримати свої законні 14 дні відпустки, а щоб выдпроситись - це скандал ы при цьому тебе ще й обзивають. не просто так! Виходить - затримки на роботі, виснаження, скандали (по-іншому там проблеми не вирішуються), ніяких надбавок чи підвищень (ні в кар"єрі, ні в з/п), розчарування, звільнення. Цей процес займає, як в кого, від 1 міс. (якщо образу усвідомиш безперспективність ситуації) до 1,5-2 роки (ідеш, жаліючи втрачені роки і нерви!) Не сподівайтесь в ІНСПЕ на краще! Не буде такого! Не йдіть на співбесіду, якщо ви щукаєте роботу! Я жалію, що не прислухалась до коментарів на цьому сайті і пішла туди працювати, сподіваючись, як і кожна людина, на краще! Хтось поперед мене писав в коментарях про саморозвиток! там не саморозвиток! там деградація особистості, розрушення вашої волі і прав! Якщо вже туди попали - постарайтесь подивитись на себе зі сторони і ви зрозумієте. що вами просто маніпулють!

# Хтось2015-01-07 02:52:40
Чудово написано
# Анонім2014-09-28 19:24:19
100% правда! В компанії створюється ілюзія розвитку,а насправді відношення до працівників,як до примітивної,некваліфікованої робочої сили .Ніякої поваги ще ніхто в компанії за роки відданої праці так і не дочекався.
# Катя2013-11-28 03:04:31
повністю підпримую. Не ходіть туди!