Отзыв о компании ZAGRANTRUD
Сайт:  zagrantrud.com
Эл. почта: info@zagrantrud.com
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Запорожье
Телефоны: +48 8888 112 66

Описание деятельности:  Дорогие партнеры, коллеги и посетители нашего портала ZagranTrud! Наша компания основана в 2009 году и помимо того что мы являемся прямыми работодателями в строительной сфере, мы оказываем полный комплект квалифицированных услуг в области трудоустройства в странах Европы. Наша миссия совершенно проста – быть всегда и во всем полезными вам, помогать на всех этапах. Начиная с подготовки документов для получения рабочей визы, высылаем приглашение или разрешение на работу оказываем консультационную поддержку, Работа в Европе - это хорошая возможность обеспечить свою семью, заработать деньги на учебу, приобрести опыт в своей сфере работы, заработать стартовый капитал для Вашего бизнеса и многие другие возможности… Мы гарантируем: Нормальные условия проживания, оплаченные работодателем, безопасность Вашего труда, реальную оплату труда, помощь и консультации в любой момент… Мы предлагаем только легальную работу в Европе. Основные отрасли нашей деятельности: • Мясоперерабатывающая отрасль • Строительство • Сельское хозяйство • Отели и гостиницы • Уход за престарелыми • Ресторанный бизнес • Грузовые транспортные перевозки Списки сфер нашей деятельности постоянно пополняются. С нами работать удобно и просто! Наши документы: Europa Plus Sp.zo.o Address: Juliusza Słowackiego 18 23-210 Kraśnik, Polska NIP: 7151934187 REGON: 061359995 KRS: 0000404138 EMAIL: info@zagrantrud.com Skype: zagrantrud Tel: +48 8888 112 66

Никнейм: *Берлін* (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Сентябрь 2013
Дата увольнения: Ноябрь 2013

не має нічого позитивного!!!

Дорогі земляки, не будьте байдужими до мого посту. Я являюсь, нажаль, одним із СОТНІ людей, які обмануті жорстко фірмою ЗАГРАНТРУД. За кордон я не вперше їхав, але з даною фірмою вперше зіткнувся. Я хочу розказати як все розпочалося і чим все закінчилось. Зайшов на сайт, набрав номер тлф представника в Україні Короля Богдана, він мені розказав все як написано в них на сайті і попросив скинути 850 грн на рахунок в приватбанку ( це за контракт польський, який прийде через декілька днів на Нову Пошту) через 8 днів прийшли бумаги з Польщі і страховка (українська) з цим всим + загранпаспорт ви їдете в Посольство польське ( перед цим Король вас записує - день, дату, час) сплачуєте там 225 грн за прийом паперів, здаєте все в посольство і чекаєте 7 робочих днів. Після чого, якщо все гаразд з паспортом ви отримуєте паспорт і візу в ньому типу Д - це на право роботи і проживання в Польщі. Як тільки ви отримали візу Король звонить вам і каже: перерахуйте мені 550 грн за послуги, які я вам надав і для того щоб я подав вас до польського офісу в Щецині. Після того як ви перерахуєте йому 550 грн, він дасть вам номер тлф пані Лілі, яка вас нібито зустріне в Польші і там буде вас розприділяти по вакансіях і хто куди має їхати. На цьому місія Короля Богдана завершилась, або скажем так функція першої ланки афериста. Якщо так розібратись то все зробив нормально але в кінці ви зрозумієте чому аферист. Далі ви звязуєтесь із наступною ланкою афери це пані Ліля. Кожен із вас по різним шляхом це буде робити - тлф, скайп, емейл і т.д вона назначить вам дату приїзду в м. Щецин, напише що при собі мати і з собою теж, яку суму грошей і т.д ( не менше 1500 євро) розкаже вам всі найдешевші шляхи як добратись до Щецина і т.д. По приїзду в Варшаву вам потрібно буде її повідомити, що ви вже в дорозі на Щецин, по приїзду в Щецин вона вас не зустріне, а розкаже як і чим добратись до такого то місця в Щецині, там майже біля самого готелю чекатиме і запропонує вам переночувати в самих дешевших номерах, за які самі платите із свого карману. Вперше, що в думках починає виникати, а деж так званий ОФІС???? ( його просто там не існує) день -два ви покочуєте в готелі, не побувавши так в ОФІСі в них, вона буде приходити до вас в готель або прсто звонити на моб номер, який ви придбаєте по приїзду. Ні на які додаткові запитання не відповідає, які стосуються "майбутньої" роботи((.
Потім на звичайному місцевому таксі повезе вас до німеччини за 50 ЄВРО з людини ( максимальна ціна з Щецина до Берліна 10-12 евро). З цього моменту, на вас починають наживатися і заробляти, бо ви ж їдете з надією, що будете працювати і зароблять "1200-1300 євро в місяц". В Берліні вас зустріне в туристичному маленькому офісі пані Ольга і Ліля теж буде поряд, вас приємно зустрінуть, проведуть бесіду 5 хв, попросять відразу заплатити 950 євро, при цому ви не отримаєте жодного папірця. Вас тут же попросять залишити офіс на 5хв, ніби їм потрібно порадитись ( це для того щоб розділити 950 євро між собою) пані Ліля відразу на тому ж таксі звалює назад в Польщу і далі з вами займається пані Ольга ( баба Оля, жінка зовнішністю на 55-60 років, а насправді їй 73 роки) вона з перших хв починає обіцяти все що тільки можна наобіцяти, прикрашає все настільки гарно, що ви вірите. Поселяє вас в отель, там ви будете жити 7-10 днів і за сутки платити 15 євро з однієї людини + самі купляєте поїсти і проїзд, телефонну карточку і поповнення 10 Євро. Ці дні ви не працюєте взагалі, просто їздите самі куди вона вам скаже (приписуватись, Gewerbe ліпове вам зробить - це карта плати податків, і все на цьому крапка)далі події розгортаються таким чином - хто раніше зрозумів, що це все запахло лохотроном той звалює раніше до дому, хто чекає до кінця то і не матиме чим добратись до дому. Перебування ваше нелегальне, ніяких німецьких дозволів на роботу чи перебування в Німеччині вам ніхто не зробить!! На роботу ніхто не влаштовує!! Жоден німець вас з польською візою не прийме на роботу, тут дуже багато виходців з ЄС, які теж шукають де б зацепитись. Я зустрів тут людей, які місяцями сиділи і тільки на хліб заробляли(в російськомовних) щоб поїсти було що і за квартиру заплатити, по декілька чол в кімнаті живуть. Це залишились ті, які чекали до останнього, що їм Ольга допоможе але так і не дочекались. До дому не їдуть бо гроші позичили на поїздку і відпрацювати немає як. Поліція не допоможе, вас відразу депортують. Хотів би, щоб ви прислухались і вдумались перш ніж викинути 15000 грн на поїздку.