Отзыв о компании "Спутник" г.Полтава
Добавлен: 20:44 25.11.2013

Регионы работы: Константиновка, Полтава

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Сентябрь 2013

Позитивні враження залишилися від того, що не "влаштувався"

Знайшов вакансію "Ч.П. Пампушка К... "Помічник бухгалтера"" на сайті jobs.ua. Був запрошений на співбесіду. Адреса -
вул. Котляревського 1/27 вхід з лівого боку від "Імекс-банку", по сходинках. Якщо йти вночі та ще й зимою - гарантоване падіння з важкими наслідками. Зайшовши треба піднятися на 3-ій поверх. Був увечері, світло було лише на 3-ому поверсі, ремонт відсутній, тому добиратися страшнувато (і не зовсім безпечно). Нв вході зустріла чергова, після розмови я отримав невелику анкету і відправився заповняти її в кабінет. Всередині - типова картина для подібних "корпорацій" - близько 20 стільців, телевізор, дошка. На момент коли я увійшов вже було біля 10 чоловік, майже всі молодь 20-25 років. Лише прочитавши анкету стало зрозуміло, що тут робити нічого - лише 4 питання (типу П.і.Б., номер телефону, адреса) актуальні, інші - типу "Чи ви лідер в житті" та "Скільки зайняла дорога до офісу" і.т.д... Заповнивши анкету мене запросили на співбесіду - 5-ти хвилинну розмову, де у мене запитали де навчався та чи працював раніше. Потім дуже швидко та не зрозуміло розповіли про те що це міжнародна компанія з філіями по Україні. Сказали, що в разі "попереднього відбору" потрібно буде походити на стажування напротязі 3-4 днів, куди взяти з собою паспорт, 3 чи 4 фотокартки та 50 грн. завдатку за навчальну літературу... При виході помітив, що фірма називається "СПУТНИК"... Обіцяли передзвонити увечері та сказати результати (дзвінок був, але говорити не було бажання)...
...Схожу історію в серпні цього року зустрічав в фірмі "Teletrade", тільки там був завдаток близько 300 чи 400 грн. (все таки офіс в центрі)..
Висновки - на ваш розсуд, Я в свою чергу б не радив йти туди.

# Учасник2014-12-01 18:07:19
Был на собеседовании и никому не советую туда ходить( Не теряйте время. Теперь прежде чем идти на собеседование ищу отзывы о компании. Хорошо что есть такие сайты.
# Юлия2014-09-19 12:38:41
Пришла к ним на вакансию телефонист-приемщик, предварительно прочитав ваш отзыв.Дали мне анкету ( з уже знакомыми из вашего отзыва вопросами), посадили в зал где крутили какой-то дибильный мультик... и я решила не дожидаться пока мне начнут промывать мозг, смылась по-тихому пока секретарь вышла. Кстати у них новый адрес: Октябрьская 54, оф.117.
# Татьяна2014-04-03 21:35:12
только что была на собеседовании в ЛТД Спутник, как только зашла речь о 50грн. на литературу, задумалась поискать отзывы об этой компании. Хорпошо что люди пишут о компании. может хоть кого то это убережет от мошенников!
# РУслан2014-01-24 17:09:01
спасибо за отзыв, не пойду туда!
# одна из тех2014-01-16 23:14:35
Люди,не ходите туда!!!!!!!!!!!!!Развод чистой воды!!!!!!!!!Особенно задевает то,что люди,которые там встречают вас и проводят собеседование,процентов 80% пенсионного возраста.Как так можно???????К вам идут молодые люди,которые верят в будущее,которым хочеться ЖЫТЬ и работать,несут вам тех 50 грн(это не большие деньги но у кого-то,может быть,они последние) и верят вам.Неужели у этих "людей" нет своих детей и внуков?Жалко некому их разогнать(я бы с удовольствием,но ещё хочу пожить))))))Не давайте себя обманывать!Удачи!!!!!
# вася2013-11-25 21:20:51
наебалово как и TIENS