Отзыв о компании UNISYSTEM (Юнисистем)
Добавлен: 19:56 11.11.2013

Никнейм: Данило Чумак (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Ноябрь 2013

Мені компанія по співбесіді дуже сподобалась. Перед дверима HR-менеджера Світлани(про яку я читав декілька негативних відгуків) я трохи нервував,так як очікував побачити страшну злу тьотку,яка буде мене тероризувати питаннями,на які я не знатиму як відповісти і яка буде гнобити мене і зневажливо ставитись(зі слів людей які писали відгуки). Натомість мене зустріли дві чарівні дівчини з питанням: «Ви на тестувальника чи на діда мороза?». Як виявилось далі-вони готувались до корпоративу і просто розрядили між нами трьома обстановку. Розмова була досить професійно строга,але з тим приємна і легка..На моє питання: «А коли зі мною буде говорити ваш HR директор пані Світлана?»,одна дівчина із двох відповіла,що вона і є ця "страшна і зла тьотка яку так всі бояться".Вмомент я здихнув з полекшенням,так як зрозумів,що негативні коментарі писали тільки слабкі і невпевнені в собі люди,які і заслуговували на те ставлення яке вони так активно виливали в мережу інтернет.Так що не бійтесь злого HR директора,бійтесь проявити себе слабкого і гнилого перед ним.
P.S? http://vk.com/odundva для підтвердження того,шо я жива людина.

Єдина негативна сторона це та,що компанія далеко знаходиться і перший раз її не так легко знайти,як би хотілося