Отзыв о компании УКРТРАНС ЛТД
Добавлен: 22:05 04.11.2013
Другие названия: ООО "УКРТРАНС ЛТД"
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Эл. почта: ukrtranssltd@gmail.com
Регионы работы: Львов
Телефоны: (032)2329219

Описание деятельности:  логистический оператор, таможено-брокирские услуги

Никнейм: Тарас (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013
Полезность отзыва: 2 - 2 = 0

Гаряча кава та чай

Великі обіцянки щодо роботи, зарплатні, перспективи кар'єрного росту. Згодом ваша ставка падає до 1тис. грн на місяць, а ще пізніше до нуля. Стажером будете 1 місяць, який не оплачується. Згодом вам дають ставку та обіцяють виплачувати її аж через місяць ("якщо ви її заслужите"). Хоча при співбесіді розказують про захмарні 3,5тис. - 5тис. грн. Зневажливе ставлення начальства (ви ніхто і звати вас ніяк). Робоче місце - це стіл та крісло (ноутбук таскаєте із собою). Жодних замовників (все шукаєте самі!!!). А про соцпакет взагалі мовчу.......тому що його взагалі не існує!!!

# Роман2015-05-12 12:55:45
Це майже як на ПРАТ ІСкра.. зарплату виплатять за 2-3 місяця.. правда комп є 10 річної давності..кави нема чаю тоже.. одним словом робоче місце й дибільні водії...і йобнутий директор...Шо у вас там в компанії шо на Іскрі майже ідентично...Думаю людина котра цінить час не піде працювати там де її не цінять
# Володимир2014-06-17 15:19:51
Великі обіцянки справджуються, просто треба щось робити :)
ЛЮДИ ДОБРІ - ВИ ХОЧИТЕ ГАНЯТИ ЧАЇ І ЛЯПАТИ ЯЗИКАМИ і отримувати за це великі гроші....
Хороша компанія - таку роботу ще треба пошукати!
# Наталя2014-05-25 03:46:26
Тарас ти походив пару днів на цю фірму, забрав мобільний телефон фірми і зник безвісті,телефон не повернув і не збирався цього робити. А на рахунок щедрості -не грішить. :на фірму вдосталь всього (про каву і чай взагалі мовчу)
# Оксана2014-02-21 17:49:51
Так я все це застала, а нарахунок чаю та кави- то їм і її вже шкода стало. Сказали приносьте свою і пийте її. Тільки воду можна було брати.