Отзыв о компании Мрія
Добавлен: 13:18 02.11.2013
Другие названия: ТОВ "Мрія Агрохолдинг", ТОВ "Мрія Агро Група", ТОВ "Мрія-Лізинг", ТОВ "М-Трейд", ТД ТОВ "АСКО", ТОВ "Новагріс", ТОВ "Мрія Центр" та ТОВ "ЕлАгрі — Деренівка"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:  mriya.net
Регионы работы: Киев, Одесса, Тернополь

Описание деятельности:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.

Никнейм: Василь (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

спочатку були, але потім виявилися примарними.

Товариство, трохи поміркувавши вирішив викласти десять причин, чому не треба працювати в Мрії. Або по можливості підшукати щось інше. Можу тільки додати, що якби мене попередили на початку про наявність таких нюансів – я би ніколи в житті навіть не глянув в сторону цієї компанії. Отже:
1. Мрію важко назвати організацією. Слово «утворення» пасує більше. Основна причина – відсутність організаційної структури з чітким розподіленням зон відповідальності. Як наслідок – ви маєте мало повноважень і необмежену відповідальність. Це в меншій мірі стосується офісу в Києві, який має дуже примарну уяву про компанію в цілому та реальну ситуацію на місцях. Переважно беруть інформацію з проспектів компанії, «мальованої» звітності та прес-релізів.
2. Просування в кар’єрі маловірогідне. Вся верхушка вже зайнята вірними друзями М.Гути. Друзі не тільки по добрим справам… а й по поганим теж. Тому не намагайтесь даремно і не втрачайте часу.
3. Якщо будете світитись навіть в найкращому смислі цього слова – особливо якщо ваше світло буде затьмарювати «видатних друзів» - швидше за все вас зіллють.
4. Неприйнятним в компанії є колегіальне прийняття рішень та дискусія. Висловлювання власної точки зору сприймається як неповага до начальства. Наради в основному проводяться в формі монологу. За наслідки у вигляді помилок відповідають завжди хтось зі слухачів…
5. Обіцянки, особливо видані начальством як правило не виконуються, або виконуються не в тому вигляді. Виникає дуже багато «але» вже невдовзі після домовленостей.
6. Вам не дадуть працювати автономно в нормальному смислі слова. Одразу підсадять стікачів, яким треба буде відпрацьовувати свій хліб. Ваша робота з контрагентами та партнерами буде зводитись нанівець рішеннями керівництва «для профілактики» або задля вставки своїх фірм.
7. Робітники Мрії часто змушені говорити неправду «для блага фірми», в тому числі міжнародним аудиторам. Практикується розповсюдження «темників» - детальні інструкції та інсценовки.
8. Досвід роботи в Мрії не складає великого враження на наступних роботодавців. Спеціалісти на ринку труда знають набагато більше ніж рекламні проспекти. Та й відгуки колишніх робітників далеко не яскраві. Тобто після звільнення ви навряд чи будете користуватись шаленим попитом, особливо у серйозних компаній. Про мрію на ринку більше знають як про офіс «цицкатих тьолок».
9. Крім вищевказаного з високою часткою вірогідності можу заявити, що навряд чи вам вдасться отримати рекомендації з Мрії, особливо якщо ваше звільнення буде спровоковане однією з вказаних тут причин. Мрія в цьому аспекті більше схожа на Свідків Ієгових – ваші колишні колеги будуть сторонитися вас і старатися не контактувати з «відщепенцем» – щоб не піти слідом за вами.
10. Швидше за все ви вийдете зневіреним в певних людських цінностях (чесність, прямота, дружба) і з втраченим дорогоцінним часом життя. Оскільки Мрія не дає позитивного досвіду ні роботи ні життя. Тобто похвалитись чимось набутим в цій компанії навряд чи вдасться. Хіба що вигадаєте якусь казку…

# Аноним2017-06-28 21:45:51
Дуже вірно описана внутрішня атмосфера компанії за часів родини Гута
# Наталия2017-03-28 14:49:28
Никакой конкретики - только эмоции.
# Сергій2014-01-21 19:01:19
Немає навіть за що на 2 роки посалити :)
# Бувалий2014-01-13 13:23:52
Дуже яскраво описано. Правда.