Отзыв о компании ЧП "Украинские Интеллектуальные Технологии"
Добавлен: 12:33 25.10.2013
Другие названия: ЧП "Украинские Интеллектуальные Технологии"
Сайт:  uit.kiev.ua
Телефоны: 422-49- 80 (81)

Описание деятельности:  IТ-компания по комплексной автоматизации предприятий различных видов деятельности на базе программного обеспечения 1С:Предприятие

Никнейм: Марта (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Сентябрь 2013
Дата увольнения: Октябрь 2013

Чудові працівники. Вчасно виплачується заробітня плата. Як уже писалось, гра для праціників, в якій найкращі нагороджуються призами. 5 хв. до метро Житомирська. Хороша будівля та власне офіс. Можливіть кар'єрного росту.

Порівняно низька заробітня плата. Постійні стреси. Склалось враження, що збори і нагородження працівників тільки маска для керівницта. Спосіб спілкування з підлеглими через крик та як наслідок приниження. Я вважаю, що коли працівник не влаштовує, то його необхідно просто звільнити, але кричати це щонайменше невиховано. Підлеглі просто недолюди. Спостерігала за праціницями, які покидали щотижневі наради в кабінеті керівників, на обличчях ніколи не було задоволення чи посмішки, завжди приниження або сльози.
Судячи з відгуків, які були раніше компанії слід зробити висновки та щось змінити, а не під вгаданими іменами писати фальшиві позитині відгуки.