Отзыв о компании Горнолыжная школа Буковель
Сфера деятельности:  Услуги
Сайт:  bukovelskischool.com
Регионы работы: Киев, Ивано-Франковск, Ровно, Одесса
Телефоны: +380988803230

Описание деятельности:  Обучение катанию на горных лыжах.

Никнейм: Ольга (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Сентябрь 2011

Доброго дня всім!Працюю в компанії ось уже третій рік. За цей період тут траплялися різні ситуації. Найбільш позитивний момент в тому,що прийшовши сюди на посаду адміністратора я й не думала що все так повернеться зі мною за три роки праці в компанії,кар"єрний ріст зі звичайного адміна до керівника відділу.
Позитив в тому що керівництво компанії думає не тільки про роботу та дохід але й про відпочинок всіх працівників не зважаючи від посади.Кожного року неймовірні корпоративи на протязі сезону,різноманітні змагання в яких можуть брати всі участь зовсім безкоштовно,поїздки за кордон.Проживання в котеджах з неймовірними краєвидами,свіже повітря та звичайно невід"ємна частина роботи це катання в вільний від роботи час з величезними знижками.Тобто тут є всі умови для хорошої роботи та відпочинку

Якщо людина пише про негатив,вона просто з самого початку роботи настроює себе на це.Читала коменти на рахунок штрафів-це міф для тих людей які добре працюють.За весь період який я працюю в компанії отримала мінімальний штраф.Якщо є негативні відповіді, значить Ви ПО-СПРАВЖНЬОМУ популярні.))))

# Аноним2013-10-16 16:28:52
Все правильно сказано!!!!