Отзыв о компании COMPUTERS.NET.UA
Сайт:  computers.net.ua
Эл. почта: i@computers.net.ua
Регионы работы: Киев
Телефоны: 044-361-00-55

Описание деятельности:  IT услуги для частных лиц, IT аутсорсинг, разработка веб-ресурсов

Никнейм: Дмитро (Мон) (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Февраль 2013
Дата увольнения: Сентябрь 2013

Можу підтвердити слова попереднього коментатора (Артема), все вище написане – правда.

Для мне це також було перше місце роботи, також здобув масу корисних навичок і досвіду + навчився приділяти увагу важливим деталям, на які до роботи в компанії не звернув би уваги.

Радувала нерутинність – більшість завдань не повторювались, змушували піднапрягти мізки)

Ще один позитивний момент: керівник намагався зацікавити в саморозвитку (в тому числі і матеріально), щоправда, моя неорганізованість і лінь виявилися сильнішими благородних намірів керівника).

Одним словом, тут можна працювати, а при належній зацікавленості і самовіддачі – можна і непогано заробляти.

Невисокий для моїх потреб рівень ЗП (хоча для першої посади, куди взяли до того ж без досвіду роботи, достатній)

# Дмитрий Кармазин, IT-директор computers.net.ua2013-10-03 18:40:25
Дима, спасибо за отзыв. Надеюсь в новой компании, тебе так же хорошо как у нас, но больше зарплата )