Отзыв о компании Мрія
Добавлен: 17:00 27.09.2013
Другие названия: ТОВ "Мрія Агрохолдинг", ТОВ "Мрія Агро Група", ТОВ "Мрія-Лізинг", ТОВ "М-Трейд", ТД ТОВ "АСКО", ТОВ "Новагріс", ТОВ "Мрія Центр" та ТОВ "ЕлАгрі — Деренівка"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:  mriya.net
Регионы работы: Киев, Одесса, Тернополь

Описание деятельности:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.

Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

Мене завжди дивували люди, які просто "з повітря" черпають інформацію, роблять якісь безглузді висновки і пишуть їх на форумах! Я, особисто, стикнувся(лась) з компанією абсолютно не очікувано! Мене запросили на співбесіду, яка пройшла досить приємно і я не відчував(ла) ніякого дискомфорту! І не дивлячись на те, що я не маю родичів у компанії ( на думку деяких тільки так можна потрапити на роботу), мене взяли! Тепер я точно можу стверджувати, що компанія дбає про свій персонал, головне - це щира підтримка досвідчених працівників новачкам, які заходять в компанію. Позитивний психологічний клімат, комфортні умови і гідна оплата праці! Саме про таку роботу я мріяв(ла) все життя і вона здійснилась!

НЕМАЄ!
Бувають звичайно дрібні непорозуміння, як і на кожній роботі! Але та компанія в якій все тихо -мертва! А ми живі і розвиваємось!