Отзыв о компании ПАТ "Концерн Галнафтогаз"
Добавлен: 12:43 21.09.2013
Другие названия: ТМ "ОККО"
Сайт:  okko.com.ua
Эл. почта: hr@gng.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Львов
Телефоны: 80322989603.1284

Описание деятельности:  «Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України. Діяльність «Концерну Галнафтогаз» представлена в 21 області України та АР Крим. Одне з найбільших надбань ПАТ «Концерн Галнафтогаз» - це квалiфiкованi працiвники, а ресурси, затраченi на навчання та мотивацiю персоналу — це вдалi iнвестицiї у власний розвиток. Компанія на постійній основі формує внутрішній кадровий резерв з найкращих працівників, які в майбутньому виростають у фахових та досвідчених керівників. Ми завжди відкриті для молодих спеціалістів з високим потенціалом, які ще поки не доєдналися до нашої команди, тому запрошуємо кожного, хто хоче зростати професійно і особистісно разом досягати вершин. Компанія пропонує два напрямки працевлаштування: – робота на АЗС буде цікава для молодих енергійних людей, які цінують свій час і готові працювати в позмінному режимі. – робота в офісі привабить молодих спеціалістів, що прагнуть активно працювати та досягати успіху. Ми завжди раді бачити Вас одним з тих, хто хоче долучитися до нашої команди однодумців. Актуальні пропозиції про співпрацю (працевлаштування) Ви можете знайти на нашому сайті www.okko.com.ua/vacancies/ Ми разом йдемо до успіху! З питань щодо працевлаштування можна звертатися : ПАТ "Концерн Галнафтогаз" Відділ забезпечення персоналом Тел. 8 032 298 96 03.1284 або 1378 або надсилайте резюме на адресу: hr@gng.com.ua з зазначенням вакансії, яка би була для Вас цікава.

Никнейм: Олег (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2007
Дата увольнения: 2012

Положительных нет.

Много обещали. Зарплату, компенсации. Никто с Вами не считается. Руководство жирует. А роботяги работают на благо компании.
Работая в КГНГ ездил на своей машине, она вроде как в оренде. Должни были платить 600 грн. в месяц.Составлен договор, заверили в нотариуса, все по закону, потом подписан в главном офисе во Львове. Но в связи с кризисом нет денег, платили 100. Все молчат, работа нужна. Прошло время. При увольнении ставим вопрос- верните пожайлуста ту суму которая набежала за 5 лет. Поехал к юристу Жук А. в главном офисе, показал все документы, он говорит мне суды не нужны, так как мы не правы. Нужно вернуть вам компенсацию. Передаю ем письмо на Купибиду Н.И. Жду.Со Львова сделали запрос в бухгалтерию в Винницу, там подняли путевые листы, акты, подбили суму к выплате, передали назад в главный офис, сума получается хорошая. Звонит юрист, мол ответ отрицательный, сказал шеф если мы будем отдавать тем кому должны то очень скоро станем банкротами. Судитесь, мы будем подавать апеляцию, одну, другую.У нас связи мы всегда будем правы. Кстати мой телефон в офисе внесен в черный список, позвонить со своего номера я не могу. А ребятам которые роботали со мной '' общаться со мной не рекомендовано ''. После этого случая со всеми у кого автомобили были в оренде поменяли договора, все четко прописали. Учимся на ошибках. Вот такие воспоминания об Концерне Галнефтегаз.