Отзыв о компании TIENS GROUP CO
Добавлен: 22:09 20.09.2013
Сайт:  tiens.ua

Никнейм: Дана Sky (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Сентябрь 2013

Було весело на лекції

В першу чергу хочу подякувати всім,хто залишив відгуки про цю горе компанію. Я також зіткнулась з проблемою пошуку роботи. Була на співбесіді та одній лекції. Після лекціїї я поспілкувалась з тією людиною, яка мене запросила на зустріч...і все як було в відгуках....50 грн за матеріали, 3 лекції...Сьогодні я прослухала першу лекцію, але прийшовши додому, поцікавилась що то за організація...я була шокована.Я перечитала ваші відгуки і прийшла в жах...як я могла повестись на таке......50 грн хоч і не великі гроші, але все ж шкода.. Я вирішила повернути гроші назад і мені це вдалось . Придумала історію про зламаний ключ від квартири, що не можу попасти в середину(гроші , карточки, запасніі ключі, документи...все в квартирі)...Попросила повернути гроші, щоб відновити ключ, сказала, що через кілька годин повернусь назад. Звісно я не повернулась і не повернусь. Всім ,хто потрапив на гачок-співчуваю, а іншим бажаю бути трішки уважнішими та цікавитись організаціями в інеті.

# Lena2014-10-22 12:47:27
Так, відгуки тут вірні,я свої гроші і анкету забрала разом з міліцією,це не великі гроші 40 грн,але те ,що мене виштовхнули з їхнього офісу і не дозволили забрати анкету і гроші,мене привело просто в шок,я викликала міліцію,яка дякую їм приїхала,вислухала мене і вирішила всі ці проблеми.Не вірте цим шахраям,будьте дуже уважні,дійсно взнавайте назву компанії,читайте відгуки,не попадайте на такі гачки відстоюйте свої позиції і права,ви на те маєте право!!!Цінуйте себе!!!
# Анна2013-10-03 22:34:49
Должна была завтра идти на собеседование именно по этому адресу, но, к счастью, хватило ума порытсья в интернете и почитать информацию о компании, а так же отзывы о ней. И действительно, не зависимо от города или страны в которой находится организация, люди рассказывают абсолютно схожие истории развития событий на собеседованиях и лекциях.
Возможно для кого-то наоборот полезно и интересно влезать в сетевой маркетинг, типа держит в тонусе и для кого-то нормально платить какие-то взносы, покупать продукцию на какую-то там сумму ( поскольку сама не была на собеседовании, сужу по, тем же таки, комментариям; кого коснется, тот, я уверена, почитает их так же как и я) и т.д. Но если же цель стоит найти роботу конкретной должности, то там ловить нечего.
Лично я разместила резюме на одном из сайтов по поиску работы и уже на следующий день мне позвонил очень приятный молодой человек и пригласил на собеседование (чему я искренне удивилась). Так вот, мой вам совет: если вы молодой специалист, без опыта работы или вообще студент, ещё на этапе телефонного звонка интересуйтесь представитель какой организации вам звонит и чем, собственно, занимается эта организация, для ваше го же удобства, во избежании подобных ситуаций.
# аноним2013-10-03 16:07:16
Ну, во-первых, лохотронщики не вернули бы денег, а во-вторых, с чего Вы взяли, что информации в интернете можно доверять на 100%???