Отзыв о компании Эпицентр
Добавлен: 16:18 12.09.2013
Другие названия: ТОВ "Епіцентр К", Епіцентр
Сфера деятельности:  Торговля: Супермаркеты

Описание деятельности:  Торгівля

Никнейм: Лана (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

а у нас все хорошо- работаем в рабочем порядке. Все зависит от руководства, нашему маркету повезло- директор Романенко А.С., комдиры Пискун О.М. и Радецкий А.А. Лучшее место работы в городе для молодежи.

работы много))) больше выторг- больше работы, но и деньгах не обижают.

# фыва2013-10-20 15:09:03
Якщо ваш роботодавець регулярно порушує умови, передбачені у трудовому договорі - наприклад, не виплачує зарплату, не надає відпустку або утримує частину зарплати у вигляді штрафів, ви можете звернутися в прокуратуру. Щоб перевірка пройшла правильно і заходи по усуненню недоліків були прийняті, необхідно чітко сформулювати свою скаргу і точно викласти її в заяві.
- Як написати скаргу в прокуратуру на роботодавця: http : // ehow.in.ua/112234-yak-napisati-skargu-v-prokuraturu-na-robotodavcya.html

Інструкція

Дізнайтеся адресу прокуратури того району, де знаходиться ваше підприємство. Скласти заяву ви можете самостійно. Але якщо виникне необхідність, можна звернутися за допомогою до юриста.
Заява адресуйте на ім'я прокурора району. У шапці вкажіть ваше ім'я та прізвище, а також адреса і контактний телефон.
Викладіть суть вашої проблеми. Бажано уникати емоційних слів і як можна точніше описувати факти. Якщо вами помічено декілька порушень, вкажіть їх по пунктам. Наприклад, відзначте, що на вашому підприємстві регулярно трапляються затримки зарплати і переробки без перерахунку, або виникають проблеми при оформленні відпусток і лікарняних.
Зберіть документи, що підтверджують викладену інформацію. Це можуть бути довідки за формою 2-ПДФО, пояснювальні записки, заяви на ім'я керівника підприємства, пояснювальні. Зніміть з них копії і прикладіть їх до заяви. В кінці заяви обов'язково вкажіть список доданих документів.
Закінчивши оформлення заяви, також зніміть з нього копію.
Всі оригінали документів та копію заяви в прокуратуру зберігайте в окремій папці. Можливо, пізніше ці папери згодяться вам при подачі позовної заяви в суд.
Заява в прокуратуру ви можете віднести особисто або надіслати рекомендованим листом з повідомленням про вручення. Протягом місяця на вашу питання повинна бути проведена прокурорська перевірка, після чого на вказану вами адресу буде відправлений офіційну відповідь, де будуть перераховані вжиті заходи. Отримавши такий лист, зніміть з нього копію і приєднайте до вже зібраної папці документів.
Ви можете не звертатися в прокуратуру особисто. Якщо ви напишіть скаргу на вашого працедавця до інспекції з праці, інспектор після перевірки може подати заяву прокурору за власною ініціативою. Тоді про результати перевірки ви зможете дізнатися в інспектора. В цьому випадку процес перевірки може тривати до двох місяців.
Якщо результати перевірки вас не задовольнили, ви маєте право подати заяву до вищої інстанції - міську чи обласну прокуратуру. Майте на увазі, що для подібного звернення потрібні вагомі підстави - наприклад, навмисне затягування перевірки або відмова районної прокуратури повідомляти вам її результати.

Корисні поради

Ви маєте право ознайомитися зі справою, відкритою за вашою скаргою. Для цього потрібно звернутися в прокуратуру. Вам вкажуть співробітника, який займається вашим питанням, а він по вашому письмовим запитом надасть вам необхідні документи для ознайомлення.
# Севастополь2013-09-26 21:57:32
Романенко А.С., комдиры Пискун О.М. и Радецкий А.А. - "все они по отдельности хорошие люди , но вот когда все вместе собираются" - как говорит Задорнов - руками поводить, то получается ЦИРК ... а если Романенко - адекватная, то почему не компетентные сотрудники получают от нее поощрение за якобы профессианализм??? и вообще Эпицентр в Севастополе по организации торговли и обслуживанию покупателей , далеко не лидер - на "Южном" и то лучше ...