Отзыв о компании хестория украина-плюс
Добавлен: 18:00 14.04.2024

Никнейм: К******а (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2018
Дата увольнения: 2024

Всі ці відгуки пише одна людина. Я колишній працівник компанії Хесторія Україна Плюс. Нічого такого там і близько немає. Працювала багато років, з війною звільнилася, але підтримую стосунки з колишніми колегами. Я в курсі що там відбулося і чому йде така масована атака проти компанії в інтернеті. Це пише менеджер М****а *****. Попрацювала менше місяця, вкрала техніку, зникла з роботи, подали заяву в поліцію про крадіжку. Проблемна людина з лабільною психікою. Навіть шода, що одна злодійка паплюжить ім'я моїх колег і всієї компанії.
Ось, що про неї пишуть в інтернеті

“Обережно, шахрайка М****а *****!
М****а ************* ***** працевлаштовується в компанії і відразу починає вишукувати слабкі місця. Потім вона влаштовує скандал, дуже переконливо виконує роль жертви, звинувачує керівництво в неправомірних діях, навіть підстав для цього не потрібно, вона сама все вигадає. Потім погрожує скаргами, судами і перевірками податкової і держпраці і щоб все владнати вимагає гроші, при цьому сума весь час зростає! Для тих, хто не платить вона шантажує карними справами, залишає по всьому інтернету негативні відгуки про компанію про керівництво, це може тривати довго – це її заробіток . На жаль, це її систематична поведінка в різних компаніях, вона ніде довго не працює. Резюме на співбесіді надає фальшиве.

Отже, роботодавці і працівники будьте пильними і обережними. Не станьте жертвами шахрайки ***** М****и!”

Треба постійно підтримувати рівень знань, багато читати.