Отзыв о компании COMFY
Добавлен: 10:04 05.09.2013
Сфера деятельности:  Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильная связь
Сайт:  comfy.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Кировоград, Краматорск, Кременчуг, Кривой Рог, Луганск, Львов, Николаев, Новая Каховка, Одесса, Павлоград, Северодонецк, Симферополь, Сумы, Тернополь, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы

Описание деятельности:  Супермаркеты бытовой техники

Никнейм: Суперработник (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Август 2013
Дата увольнения: Август 2013

Спілкування з цікавими людьми і новинками техніки на семінарах (якщо їх можна так назвати)

Шановне керівнитство супермережі супермагазинів Комфі, а зокрема магазину який нещодавно відкрився у Львові. Пишу вам цього листа, бо мене переповнюють емоції радості і обурення водночас, не зважаючи на ваш немалий досвід хотілося б дати вам декілька нескромних порад, адже ми живемо у вільній країні і свободу слова ще ніхто не відміняв, отож.
Щодо роботи персоналу і продуктивності праці:
усім відомий термін "продуктивність роботи" у магазині взагалі не існує і ніде мабуть не згадується, а це на біду керівництва, та на щастя-радість персоналу дуже вагомий показник, адже продавець - це той самий покупець, але внутрішній, який очікує від свого роботодавця поваги, розуміння потребностей та уваги. Отже, незадоволений працівник-> незадоволений клієнт, якщо хоть щось купив->"на тобі боже, що мені не гоже" і йди швидше до каси; якщо взагалі нічого не купив->"краще б ти взагалі не приходив, я тільки дарма час на тебе потратив, вихід там." Про які, взагалі, посмішки і гостинність можуть думати працівники, якщо вони працюють 15-тий день поспіль практично без 5-ти хвилинок, і вдома жінка чи чоловік, чи дитина - і всі злі і всім треба догодити, коротше - там краще не з'являтись бо гірше буде.
День відкриття магазину - велика подія не лише для міста та його жителів- потенційних майбутніх покупців, а, звичайно і для працівника, якому необхідно морально і фізично підготуватися до 15-ти годинного робочого дня, а також підготувати до цього свою сім'ю, що не менш важливо і про наслідки можна ще довго говорити. Готовий до роботи, повний сил і натхнення працівник з головою зануриться у роботу і покаже високий рівень обслуговування і відповідно принесе прибуток компанії, і собі в тому числі. Отже задоволений працівник->задоволений клієнт->клієнт під враженням від обслуговування, готовий вже викласти весь свій гаманець і вже сьогодні думати про те що він придбає завтра->продавець заробив гроші->магазин заробив гроші->отримав чергового відданого покупця.
Нажаль ми живемо в такій державі де не поважають працівника і не ставлять його на рівні з клієнтом, можливо не розуміючи вигоди від задоволеного працівника, можливо і самі працівники не завжди заслуговують максимальної уваги, можливо є ще якісь фактори.
І на останок, закликаю вас, не примушуйте своїх працівників терпіти більше ніж це можливо, ніж це вписується хочаб у деякі рамки людської моралі, адже ви не скажете клієнту "постійте будьласка ось тут біля вітрини, буквально півгодини, бо працівник на обіді, потерпіть, ну що ви не розумієте, голодний продавець - злий продавець!" - це не допустимо - скажете ви і так само відреагує клієнт, ображений неповагою і байдужістю обернеться і піде до виходу, але є ще й другий варіант - правильна ротація, тобто переміщення працівників без шкоди для роботи, клієнт ніколи не залишиться без уваги адже завжди знайдеться вільний працівник, або менеджер який прикриє тил і відсутність працівника ніхто не помітить, так це ювелірна робота і її як і діамант треба добре відшліфувати.
P.s. українці ніколи не отримають європейських стандартів обслуговування, допоки працівники не отримають європейських умов праці, а тим паче, європейських зарплат!
P.p.s. у договорі чітко написано- 8ми годинний робочий день, а працювати треба мінімум 10, можна сміло подавати в суд!!!

# Драницын Игорь2014-02-12 23:34:53
Уважаемый "Х"-житель Львова.
В вашем отзыве есть грубые ошибки понимания:
1) "...ми живемо у вільній країні..." - в КУ чётко записано в какой стране мы живём,
понятия "СВОБОДА" и "НЕЗАВИСИМОСТЬ" - это не одно и тоже! (если не быть чуждым древнесловенскому языку[сегодняшние УКР+РУС+БЕЛ], то можно проследить этимологию этих слов)
2)"...рамки людської моралі..." МОРАЛЬ - мнение сильнейшего (животное естество). НРАВСТВЕННОСТЬ (например:совесть) - геном только человека, который можно утратить, если не развивать в себе и стать полностью животным (ОБЕЗЬЯНОЙ).
3) Подавать в суд можно, только если есть НРАВСТВЕННОСТЬ (воля, смелость, здравомыслие...), а если нет, то только отзывы писать (жалея себя несчастного).
# Гость012013-12-10 17:00:26
Полностью поддерживаю! Рабочий день 8 часов? А инвентаризация в выходной день с 6 утра? и никто эти часы не учитывает! А работаем действительно 10 часов!!! 1 час перерыва, а второй час якобы на обучение, ха-ха!!! как будто есть на это время. Работайте негры, солнце еще высоко, это про нас! А если не нравится, никто не держит, новых наберем. Жаль!!!
# Гость2013-10-04 16:31:53
Скажу как покупатель одного из магазинов Комфи . Такого дебильного отношения к клиентам не встречал ни где . Купил у них планшет за 900 грв. и телефон за 200 грв .В телефоне на следующий день выявил брак , забирать отказались и послали ремонтировать , сославшись на то , что для проверки телефона им нельзя пользоваться , только можно позвонить на 112 . Про беседу с персоналом промолчу , возможно их заставляют прикидываться идиотами . На всякий случай отнёс им планшет не распечатывая его , лучше куплю в другом магазине , более адекватном .
# Maneki Neko2013-10-01 04:51:26
Ех, красиві слова, та кому ви це пишете? =))) У подібних мереж один принцип: "витиснули соки-викинули-наступний". Дякую за відгук, з нього чітко зрозуміло, що "Сomfy"- не винятокы, і краще триматись від нього подалі. Так і зробимо.
# Олег2013-09-12 13:43:59
Шановні земляки, "вітаю " з відкриттям Комфі у Львові.

Лохотрон поширився до західних кордонів України.

Перш ніж придбати у Комфі хоч батарейку почитайте відгуки в інтернеті і,- підіть до інших магазинів.

Знущання над персоналом це верхівка айсбергу, а обдурювання покупців в різноманітних поборах, доплатах, страховках і прсах ось основна проблема!