Отзыв о компании Жжук
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Электроника, бытовая техника
Сайт:  zhuk.mobi
Эл. почта: info@zhuk.mobi
Регионы работы: Харьков, Запорожье, Киев, Николаев

Описание деятельности:  Сеть магазинов по Украине по продаже телефонов, планшетов, аксессуаров и прочей мобильной техники.

Никнейм: Продавець (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2022
Дата увольнения: 2020

Их нет

Добрий день! Моє ім'я Ганна, дуже розчарувала робота в ЖЖУКУ у Киівській філії, у цій компанії мінімальної зарплати немає, тільки % від продажів, відпустки і її оплати немає, вихідний щасливий бонус, за договором ми працюємо по 0.25.0. 5 ставки, за фактом люди сидять в магазині по 9 - 11 годин, так як реклами немає, ціни на товар дорожче конкурентів, раніше був демпінг цін, від жадібності і його прибрали, нас змушували робити неможливе, але продавши від 300 до 500 тис. на місяць, не розраховуйте на щедру зп по 4-6 тисячі на двох співробітників, основна маса продажів телефони, за продаж пристрою середньої ціни до 8000 тис. ви отримаєте 20-30 грн, примушують обманом виманювати гроші за порожні послуги і вносити величезну маржу% на проданий товар в кредит, перед початком війни в Україні, спектр товарів як xiaomi, Poco завозили з Росії, за заниженими цінами з яндексом і гостатом на етикетці, чим далі, тим більше лицемірства перед співробітниками і державою, якщо співробітникові і вдається заробити більше 3000 тис. ЗП виплачують в конверті з огляду на це, після звільнення при 0. 25 ставки і мінімальної зп, ти офіційно, толком ніде, не працював і нічого, не заробляв, що стосується касових операцій тут все як завжди 2 каси, компанія за фактом з податкових оборотів працює в збиток, так як більша частина торговельної виручки, проходить, не через касовий апарат, а якщо і так, не проблема кошти інкасувати як globalmany через ОщадБанк, так як компанія сама собі режисер в 1с і в касовому, а що по чорній касі, кошти інкасуються як в гостросюжетних фільмах Новою Поштою у коробочках яки ставели у пакети Новоі Пошти,які служба безпека компаніі десь закупала в великих объемах,через ПриватБанк від імені продавця за різними рахунками і різними послугами, але тільки, не фіскально і тільки, не за продаж товарів! По відношенню керівництва до співробітників ті ще персонажі, давно, не справляються на такий обсяг магазинів в них свої справи, ніколи, немає часу, співробітники на місцях самі вирішують ситуацію, співробітники за принципом в цій компанії все, тільки ось парадоксально, насолоджуватися гарним доходом, життям директори та акціонери (господарі) компанії, а також співробітники податкової та інших гілок влади за приховування від оподаткування та інші махінації з товаром отримують хабарі. Сподіваюся, що СБУ найближчим часом займеться цією патріотичною компанією, і ми станемо на крок ближче до Європи, демократії і гуманізму, і життя кожного громадянина і кожного война пройде не дармо в боротьбі з агресором і злом усередині нашої Європейської України! Гаряча лінія, не варто вирішувати моє, незадоволення, ви звичайні співробітники, які працюють на компанію, ваша справа мене заспокоїти,наша перемога буде над усім і всіма за краще майбутнє,вам варто донести інформацію керівництву! Слава Україні!