Отзыв о компании ООО "Э-КОМ"
Добавлен: 11:19 26.08.2013
Сайт:  exite-edi.com
Регионы работы: Киев, Мукачево
Телефоны: +38(044)495-3342

Описание деятельности:  Предоставление на рынках стран СНГ услуг электронной коммерции, которые упрощают и ускоряют процесс передачи товаров и услуг по цепочке поставок (supply chain): производитель --> дистрибьюторы/логистические операторы/поставщики --> розничные сети --> потребитель А так же существенное снижение материальных издержек, которыми обрастает товар на всем этом пути.

Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

не побачила

мені подзвонила Жанна (директор з персоналу) прізвище не зрозуміла, але якесь на рахунок матюка і тільки тому що я розмовляю українською не захотіла більше зі мною спілкуватися. Дуже вдячна долі і Богу що відвела мене від таких горе роботодавців!)) Адже, "скільки мов ти знаєш -скільки ти раз і людина"! А свою мову то і подавно хоча б розуміти потрібно, якщо не говорити.... а тут ще відгуки про компанію такі! Загалом - я нічого не втратила! Дякую всім за відгуки!!!!

# Жанна Серкис, директор по персоналу2013-09-14 16:15:35
Шановна Ліна!
Вдячна за ваш відгук, тому що зрозуміла, що професійна інтуіція не підвела у спілкуванні з вами по телефону, коли відмовила вам у призначенні співбесіди!
Як я вже вам казала по телефону, наша компанія має клієнтів з Росії, Казахстану, Молдови, Білорусі та в перспективі в інших країнах СНД, тому знання додатково російської мови та іншої іноземної вітається, тим паче, що для вас як персональщика це зокрема дуже важливо - підбирати персонал в цих країнах вряд чи ви будете на укр. мові (хоч ви декілька разів акцентували увагу на тому, що ви "Вчителька укр мови, і тому виключно нею і спілкуєтеся"). За єтикетом вимагається спілкуватися з людиної тією мовою, на якій вона говорить, я ж хвилин 5 з вами розмовляла виключно укр, а коли почала спілкуватися російською - ви мені відповіли не дуже літературним "суржиком", думаю що з англійською вийшло б подібним чином. Також бажаго вміти слухати опонета, а не постійно розмовляти, не даючи йому відповісти... Ввічливо я вам подякувала за розмову і попрощалася, сказавши, що я подумаю з вашого приводу. Ві ще пару разів слаи нам своє резюме, прикріпивши до нього ганебні слова, так що сайту ВОРК.УА прийшлося вас заблокувати...
В компанії ви не те що не працювали, навіть на співбесіді не були. Тому бажаю вам всього найкращого у пошуках гарної роботи! Якщо ви бажаете ще поспілкуватися, мої телефони доступні в пошукових сайтах, і моє прізвище також.