Отзыв о компании Сота Альянс
Добавлен: 12:36 11.01.2023
Другие названия: ТОВ "Сота Альянс"
Сфера деятельности:  Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильная связь
Сайт:  sota.ua
Эл. почта: info@sota.ua
Регионы работы: Киев, Ивано-Франковск, Одесса, Днепропетровск, Черкассы
Телефоны: (044) 454 11 88

Описание деятельности:  Компания "Сота Альянс" является дилером Киевстар. Дополнительно занимается оптовой и розничной торговлей мобильными телефонами и аксессуарами.

Никнейм: Продавець-консультант (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Сентябрь 2023
Дата увольнения: 2023

Почала працювати в компанії з вересня 2022 року, після співбесіди впринципі все підходило, запросили на пробний день. Потім я вирішила прочитати відгуки про компанію і почала сумніватись варто йти сюди чи ні, начитавшись відгуків довго вагалась, але треба була робота, тому вирішила спробувати. Чесно кажучи я не пожаліла, за ці місяці зп завжди приходила вчасно, перед Новим роком вийшло навіть дуже добре заробити. Перший місяць було багато нової інформації, трошки важкувато було, і зп вийшла не айс, з другого втягнулась і почала норм заробляти, добре що не здалась після першого.
Тут є люди які працюють уже по 7-10 років, раніше я таких не зустрічала, це дає надію, що компанія дійсно хороша. Тому поки працюю і планую тут затриматись, вирішила написати відгук, щоб такі як я, «переживатєльні», начитавшись відгуків не злякались спробувати.

Є свої нюанси в роботі, але для мене вони не критичні, порівняно з моїми попередніми роботами в великих мережах, тут краще і більш людяне відношення. Робота підходить для активних і комунікабельних, якщо ви любите на роботі весь день посидіти і помовчати, вам не сюди)