Отзыв о компании ООО Центрум ЛТД

Описание деятельности:  Продажа посевного материала на территории Украины

Дата начала работы: Октябрь 2022
Дата увольнения: Ноябрь 2022

колектив

Працюю вкомпанії вже в друге перший раз по Луганській області,другий раз повівся але вже як переселенець в Полтавській області. Перший раз призвільненні вибивав заробітну лату і на даний час вдруге теж кинули. При прийомі з власником обговорили що я переселенець територію не знаю досконально але директор все ж сказав давай спробуємо. Я повівся. місяць відпахав вивчав територію і в момент коли вже почав входити до фермерів і мене почалипотрошку сприймати (а це головне в сільгосп ринку бо ні тебе ні компанію в регіоні не знають) мене звільняють позаробітній платі виплатили офііційну а не офіційну під приводом щоя здав авто з поломками і сума піде на ремонт просто не виплатили. Тепер по авто коли мене приймали на роботу мені видали Рено дастер зпробігом 205000км який був битий в морду мені дали ключ і сказалиїдь в Полтаву приступай з Харкова. коли звільнився кажуть пригони авто в Харків здай я погнав і вже в Харкові кажуть агони на СТО і оттам мені в вину по ремонту поставили ізнос шаровой опори ( за 210000км її ні разу не міняли як і все інше) подушку двигуна пилтник амортизатора, реміньгенератора (теж ще ніазу не міняли). ну в ітогі рівнона ту суму яку повинні були мені доплатить. Коли я підняв це питання що мені так не передавали авто щоб я все це перевірив бо за 5000км що я проїхавтакогоурону я бне наніс почали крутити так а продажів не було, я нагадав так я ж казав що місяцб два треба буде вивчити територію щоб мене і компанію знали бофермери купують у перевірених людей і компаніях. Домене в Полтаві був менеджер який в компанії працює 3 роки і сидів в полтаві 5 місяців не продав нічого і йогоне звільнили я за місяць хоть і не багато але продав і все рівно не такий. Тепер власник зробив висновок (з його слів) що Полтаву потрібно брати через інші компанії які вже давно на ринку тут, але як же не кинути працівника переселенця який не має на йогодумку ніяких прав. Ще випадок про моральний аспект власника. Викликають нас всіх менеджерів на собраніє в Харків мені як новій людині йогопомічник скидує адресу Харкова де будуть збори і в смс робить помилку я за півтори години приїхав раніше за збориале так як адреса не та то узнавшипро це вже в назначений час запізнився. обрався завдяки тому що мя колега набраламене і провела по Харкову. Так виговор получили я і моя колега а не помічник власника,який до речи забував скинути прайси або бази з вимишленим телефонами але за це получали на горіхи ми менеджери а не помічник. Ще про власника який не захотів дивмтися в очи. Я пригнав авто в Харків і мене пів дня мурижили по СТО знаючи що мені ще в Потаву добиратися в точас коли в країні блекаут, авто я відігнив в один з посьолків за м.Харків мене не зустріли не приняли авто і папеи які я віз на підпис,транспорта назад не має йти до цивілізації 2км і це вже по темноті. а нікогоце не цікавить як ти за що доберешся тивже не цікавий ти вже не Людина. Застерігаю не звязуйтесь з цією компанією ні в якому разі вас кинуть і морально вас будуть зїдати. Власник папин синоок який виріс в розкоші і Людидля ньогосміття. Закликаю і фермерів не співробітничайте з компанією Центрум ЛТД.