Отзыв о компании мир дублёнок и кожи
Добавлен: 12:57 28.08.2022
Другие названия: мдк, bazaar
Сфера деятельности:  Торговля: Одежда, обувь, аксессуары

Регионы работы: Киев, Полтава, Харьков, Алушта

Описание деятельности:  Продажа одежды

Дата начала работы: 2022
Дата увольнения: 2022

Їх нема

Дівчата, які шукають роботу. Не ведіться на цю контору. Зовні все виглядає чудово та престижно, але там просто використовують стажерів, яким потім просто не заплатять. Саме тому туди постійно потрібні працівники, бо таким чином вони заощаджують на зп. Прийшла на стажування, одразу сказали, що якщо підійдеш - заплатимо, якщо ні то ти три дні безкоштовно будеш тут сидіти. Думаю "ризикну, в мене ж є досвід у продажу одягу, з клієнтами вмію працювати". По перше. В залі, будь якому залі повний безлад. Моделі висять не по розмірах та незрозуміло як. Логіки жодної немає, тому коли питають "Чи є у вас шкіряні куртки?" розібратися в яке з 10 місць вести клієнта неможливо, тому що повний безлад в залі, а для них це ок. Друге. Перше, що мені почали "впихувати для роботи", це те що "ТРЕБА ВСЕ МІРЯТИ. МІРЯЙ ВСІ ВИРОБИ", на питання чому так, якщо є розміри "ВСЕ ОДНО МІРЯЙ, ЦЕ ЗНАЙОМСТВО С ТОВАРОМ, ЧОГО ТИ НІЧОГО НЕ ВЧИШ ТА НЕ РОБИШ". Жах, але хай буде. Хоча не зрозуміло, чому така престижна компанія не може зробити власну розмірну сітку, щоб полегшити життя працівникам. Третє. Дресс код. Будьте готові до того, що ходити на роботі ви будете лише в чорному одязі. Інший не дозволяється взагалі. Навіть якщо буде дрібний принт - забудьте. Тільки чорне, наче в паранжі. Звичайно, є певний дрес код, а я особисто відчувала себе на на зоні. Четверте. Я з самого початку питала яка є система штрафів. Тому що якщо йде фіксована ставка, то штрафи будуть обов'язково. На що мені сказали, що штраф тільки за запізнення. На що я здивувалася, а на останній день дізналася що є штрафи за неправильне розташування магніта, неправильно повернуту вішалку, за те що карман не застібнутий і так далі. Чому про це не казати з самого початку, незрозуміло. П'яте. Важливо не знайти те, що потрібно клієнту, а просто аби щось впихнути йому. Це основне кредо цього магазину. Йде людині, гарно їй, не гарно, її фасон, не її фасон, хоче, не хоче. Треба зробити все, аби цю річ купили навіть у кредит, якщо просто не можуть. Це жах. Шосте. Якщо продавати товар який коштує не менше 7К, то треба бути впевненим у його якості. Після декількох примірок, я була вся в шерсті. Я-якість з Туреччини. Деякі клієнти взагалі просили самі застебнути їм куртку, бо казали що бояться його навіть чіпати, бо вже знають. Повний жах. Сьоме. Оцінка стажера буде йти не від того як він спілкується з клієнтом, не від його досвіду, вмінь працювати з 1С, розуміння касової дисціпліни та стандартів обслуговувавання. А від того, чи зможе він за 3 дні щось комусь впарити. Плюс до того, самі робітники, коли заходить людина, першими кидаються на неї та не дають стажеру навіть себе проявити та поговорити з клієнтом) Спроби марні, перебивають те що він каже та пропонує, сують своє. В мене було враження ніби я не в магазині, а на циганському ринку знаходжуся. Восьме. В останній день стажування, мені просто сказали "Треба щоб ти зробила продажу, щоб ми побачили що ти це можешь робити". Скажіть будь-ласка, чи багато людей у військовий час будуть купувати куртку за 15К щодня?, сам магазин сегменту далеко не премуім ще) Дев'яте. Якщо людина не відходить та не справляється, чому тримати її цілих три дні, якщо день-два, вже буде видно чи вона щось може чи ні. Навіщо забирати стільки часу у людини, якщо все одно по камерам можна побачити чи підійшла людина чи ні, за один день Тому за три дні стажування я пішла в мінус по грошам, пропустила інші вакансії та відмінила заради цього магазину та "високої зп" інші співбесіди. Нікому не раджу сюди йти працювати, тільки якщо вам нудно і якщо є знайомі, тому вас можуть взяти. В іншому випадку - це їх стиль роботи і таким чином їм завжди потрібні люди, бо йде кадрова текучка. https://www.vnutri.org/mdk-mir