Отзыв о компании Национальная корпорация развлечений
Добавлен: 18:52 20.08.2013
Другие названия: National Corporation of entertainment, СВ Кард, Премьера-Шоу
Сайт:  entertainment.com.ua
Регионы работы: Киев, Харьков
Телефоны: 0935048034; 0934028062; 067-802-1117; 093-066-4025; 0505603559

Описание деятельности:  офисной менеджмент, консалтинг

Никнейм: Інна Ходаченко (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Август 2013

---

коли зайшла до офісу за першою адресою (с.м.Контрактова площа), у вуха відразу врубала гучна музика з кабінету типу мого майбутнього директора. Здивувало олосне "перекрикування"-спілкування через двері директора з підлеглою.... Про мене під час співбесіди майже не запитували... В двух словах розповіли принцип роботи та назначили відразу ж стажування... Потім я передзвонила та уточнила всі питання, які мене цікавили. Коли прийшла на стажування - там уже всі були і певно декілька чоловік зі вчорашнього стажування... В общім - лоховська кантора де треба впарювати... Тільки не косметику, а білети на концерти всякі... Я в шоці з усього була.. Тільки но зайшла в двері, зі мною познайомилися та щось мужчина (Андрій) запитав мене про їхню компанію, чи я її знаю... Я почала розповідати все правильно... Дівчата кричали в цей момент по телефону (певно ті, які пройшли вчора стажування)...Вони гуртом почали не зрозуміло чого насміхатися... всі в одній кімнаті... ті говорять, ті кричать... Дур. Дом! Та добре... Далі він почав навчати "основ маркетингу" та вивчав мою анкету де, в графі - недоліки, я написала лише позитивні мої риси.... Він сказав типу такого: "Ну ничего в человеке нету плохого! Только хорошее! Оху.....ть!"
Я була в шоці.... ну і, поки всі займалися своїми справами... я пішла по-англійськи, люб"язно скистувавшись їхнім туалетом на прощання... так би мовити, як компенсація усім моїм зусиллям.
Та на цьому моя сумна історія з пошуку роботи цього дня (20.08.13) не закінчилася... В своєму довіднику знайшла номер тел., який мене декілька днів до того набирав з приводу мого резюме та співбесіди... Домовилась про зустріч, заздалегідь уточнивши чи в мої обов"язки входитиме якісь продажі чи тільки суто секретаріат (запрошували мене секретарем)... Сказали, що тільки секретаріат... Поїхала на Саксаганського (с.м.Університецька).... там прочекала біля офісу півтори години, бо мене директор типу прийняти не міг. Коли зайшла, помітила знайомий "душок"... музика....молоді обличчя... (ще якесь хлоп"я стояло, запитувало: "чому усі зі співбесіди виходять такі невдоволені..."). Коли мені дали анкету...я офі....ла просто. "National Corporation of entertainment".... прочитала я... запитую в якогось чоловіка: "а у вас один офіс у Києві, чи ще є?"... "Ні. Один" - відповів той мені... ну добре, думаю, може ж все таки
не то.... може здалося.... коли мене запросили, перше, що помітила - плакати зірок та їхніх концертів, так як і в попередньому офісі... тільки тут все по-круче було, багати кабінет директора з комфортабельними шкіряними диванами та плака в рамочках..... Довре, що він не ходив "вокруг да около", а відразу в лоб усе сказав.... Я відповіла, що йшла на секретаря, а не оператора, на що він мені: "я Вас не бачив і з Вами не спілкувався... Не знав, чи підійдете на посаду мого секретаря... Єдине, що можу запропонувати - оператора"... Коли я відмовилась, перед моїм обличчям на шматття була розірвана моя анкета... Я пішла... дівчинка мені якась "люб"язно" в слід кинула "до побачення"... На виході сказала тому мужчині: "Навіщо ви обманюєте людей?! Я пів дня втратила через вас дарма"....
Ось так я пів дня голодна каталася по місту і ходила-длудила в пошуках "гарної роботи"(...

# гость2014-05-07 02:00:37
георгиевский пер 7, сразу когда дали в руки анкету сказал девушке, которая также как и я пришла на собеседование, что это лохотрон. Мои ожидания к сожалению оправдались.. 063-689-43-40 067-473-22-12
# Любимов2014-03-14 14:59:29
Есть еще один офис по адресу проспект георгеевский 7,только в обьявление в и.нете они называются Сириус Стар.У них новая фишка не только продавать билеты,но и выманивать их под видом что типо мы организация которая занимается детьми сиротами и хотим провести на день зашиты детей праздник для них в Киеве,не могли бы вы пожертвовать для детей денег....и потом тупо давят на жалость...продавать билеты это одно а обманивать людей под видом детей сирот ...это вообще нет совести.и в подлености билетов на концерты я тоже сомневаюсь!!!
# Ева2014-02-13 01:02:21
Inter Stage, видимо тот-же "лохотрон" по адресу Луначарского 10, звонила девушка Анастасия 063 278 79 07, тоже музыка играла громко, коллектив-одни барышни и их много, и тоже каждая менялись местами и кабинетами и креслами, я заполнила Анкету, провела Анастасия со мной собеседование,очень все было легко и хорошо и в основном она рассказывала о фирме,меня пригласили на стажеровку, но Слава Богу я прочла в отзывах людей о "Черном списке работодателя"...мне очень грустно и больно...что наших людей так разводят..Кстати еще есть клуб-школа танцев на ст.м Шулявка - "My Way" , там бесплатно постажеруйтесь, а потом если подойдете..и..т.д..((
# Маруся2014-01-15 15:13:38
Как я рада, что у нас есть интернет! Как я рада что есть люди, который пишут такие отзывы! Как я рада, что не надо тратить время на этих ужасных людей!
Спасибо большое!
Первым делом как кто-то звонит, пробиваю в инете....и все чаще удостоверяюсь, что работу надо искать самому, самому звонить,договариваться, а не ждать пока тебе позвонят и пригласят работать...

Мне сегодня позвонил номер 0638726688.....Но я еще спала)

Мне вот интересно, такие корпорации, реально думают, что таким обманным путем пригласить человека, наобещать много чему ему, и он останется там работать???
# Иван Литвин2013-11-14 19:42:44
Спасибо
# Юля2013-10-22 01:45:15
Саксаганського 147/5 Номер 0683030795 або 0638726688 Жах просто!!!!Тупі, не виховані люди...Мені щиро жаль людей, які потрапляють до них, тому друзі не ведіться, тримайтесь чим по далі від них.Я б такі контори закривала з великим скандалом, щоб це всіх навчило!!!!
# Юлия2013-10-22 01:37:10
Просто ужас, а не компания!!!!Люди не ведитесь это все лохотрон, и работают там одни дебилы!
# Алиса2013-10-16 20:15:35
бедняжка( спасибо за отзыв я не пойду туда на собеседование уже точно!
# катя2013-10-08 13:30:03
сегодня меня тоже приглашают в эту коорпорацию. я в такой же была в районе станции м. Дружбы народов, адрес точно не вспомню. Офигела от этого шума, музыки и девушки в директорском кресле. Шла на офис-менеджера. авремя свое потрачено не понятно на что(((((
# Валя2013-09-25 19:36:44
вул.Ярославська 11 (м. Контрактова площа)
# Мила2013-09-11 21:49:28
еще на ул.Михайловской 21, 1 парадный 2 этаж, 3 офис
номер 0933107815
та же хрень
только там еще и матом покрыли
еле ноги унесла
# Мила2013-09-11 21:30:55
067-47-27-220
та же шарашкина кантора
адрес переулок островского 1, типа 5 минут от м. Вокзальная
# Гість2013-09-02 19:10:25
Дякую за відгук, мене теж запросили на співбесіду. При цьому назву компанії протараторили так швидко, що довелося шукати відгуки за одним словом - інтертейнмент :) Але таки знайшла і дуже рада, що не буду витрачати даремно свій час. І так, про обов*язки нічого не розповіли, сказали - все на співбесіді із керівником, яку призначили на той самий день через годину. Оце інтенсивний пошук кадрів :)
# Алеся2013-08-29 22:53:20
Спасибо большое, люди добрые, за отзывы. Завтра собиралась ехать, причем с другой области! на собеседование. Слава Богу решила одним глазом взглянуть на отзывы . Мне звонили с номера 0674728448 приглашали на Константиновскую 73.
# Ната2013-08-28 23:53:07
Сегодня мне тоже позвонили с номера 067-472-84-84 – Юлия. Адрес: Константиновская, 73, 3 этаж. Сразу насторожило, то, что говорят – Вы нам подходите, приезжайте сегодня на собеседование. Название компании девушка быстро пробормотала (что-то по английски), свое имя не назвала. По приезду оказалось, что название русское. По телефону сначала эйч-ар говорит одно, а директрисса совсем другое. Эйч-ар говорит: зарплата от 4000 плюс бонусы, рабочий день с 9.00 до 18.00; а директриса: с 7.30 до 18.30. Потом насторожило то, что пока я ждала встречи с директриссой, предыдущие собеседования проходили через чур быстро – 1-2 минуты. Ничего толком не говорят и не объясняют. Говорит: У нас стажировка один день. Приходите завтра на 10.00. Результаты завтра вечером. Я ей у меня много вопросов, а она – завтра вам все раскажут и делает вид, что очень занята и спешит. Даже не спросила, может у меня на завтра другие планы. И вообще бросаются голословными фразами, именами звёзд. Думаю, нужно прийти домой, поискать отзывы. Вот нашла. Была я когда-то в подобном месте, только на Контрактовой, года 3 назад. Всем спасибо. Нужно бороться с такими!
# Інна2013-08-21 01:22:38
Пробачте, дуже поспішала, забагато емоцій... Наробила багато орфографічних помилок.
# І.Ходаченко2013-08-20 18:59:16
тільки що знову телефонували "їм подібні", тільки цього разу представилися Продюсерьським центром "Інтер Стейдж".... Посада адміністратора...гарні умови... концерти... "Сидіти на телефоні, "приймати" замовлення на квитки?" - запитала я. "ТАК".... ось і закінчилася на цьому наша розмова..... брєд просто... третій раз за 2 ні...