Отзыв о компании "Мелус"
Добавлен: 16:39 15.08.2013
Другие названия: Межобластная компания "Мелус"
Сайт:  melusfilter.com
Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Кременчуг, Кривой Рог, Одесса, Рубежное, Севастополь, Симферополь, Смела, Харьков, Херсон, Черкассы, Черновцы
Телефоны: 758-22-60

Описание деятельности:  Продажа систем очистки воды

Дата увольнения: 2013

Одне що тут хароше, це зарплату видають своєчасно.

Доброго дня, я також працював у цьому Мелусі. Дійсно на перший погляд, все добре, у них є всі документи, все оформленно. Вода з під системи не погана, заміна фільтрів дуже дорога, а таких фільтрів по магазинах повно і дешевше. До жека відношення ця фірма не має, вони працюють чисто по прямих продажах.Також ніякий це не Харківський завод виробник, системи виробляють в Тамбові. Я працював в Черкасах, директор там Гульченко Володимир, освідчена розумна людина, але дуже хитра, і підла, він буде до вас хорошим, мило улибатись, а в думках інше, як заробить собі більше грошей, то ще та криса.Гарно входить в довіру до людей, маніполює ними, і сраколиз ще той. В роботі вибирає любимчиків , сьодні ти ставиш сістєми ти лідєр, тиждень в прольті, так тобі вже є заміна , і ти ніхто. Гарно виховав таких як сам це Гордієнко Вікторію директора Хмельницького, що її там ніхто не уважає, хоть вона працює дійсно не погано,але робочих своїх за людей не щитає. І ще є Пенський Анатолій директор Вінниці,який взагалі нічого не робить, лиш гроші щитає, і робить все що скаже Гульченко. Люди для них ніхто , лиш пєшки, якими вони гарно упрпвляюють. Якщо на думаєте іти працювати в Мелус, то минайте Черкаси, Вінницю, Суми, Хмельнцький десятою дорогою.

# Алена2014-01-09 22:27:35
Блин,называется залезла в интернет. Я уже не первый комментарий пишу, а пишу потому,что ОБИДНО. Вы личную невостребованность решаете через вылитую грязь в интернете.
# Марина2013-09-05 12:29:15
Как на любом предприятии везде работают разные люди, но в первую очередь все ценят трудолюбивых и дисциплинированных людей с этим согласится каждый! А Халявщиков которые ничего не хотят делать а получать Зряплату у на со статистике 25% а то и больше. А прежде чем говорить кто там грошики рахуэ нужно поинтересоваться как работал тот или иной человек до этого! Чтоб чего то добиться нужно пахать как папа Карло!