Отзыв о компании Юнайтед Форест ТОВ
Добавлен: 09:27 09.09.2021
Другие названия: ТОВ "Юнайтед Форест"
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  u-forest.com
Эл. почта: office@u-forest.com
Телефоны: (044) 495-86-36

Описание деятельности:  Оптовая торговя бумагой, картоном и др. бумажной продукции.

Никнейм: Адміністрація (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2021

Доброго дня! Дуже вдячні всім за залишені відгуки та витрачений на них час. Вони дуже важливі для нас, і змушують нас працювати краще. Багато кандидатів, які приходять до нас на роботу зважають на ці відгуки, особливо на декілька останніх. В цьому світлі хотілося б прояснити моменти, які згадують у своїх відгуках деякі люди, так би мовити «доповнити їх історії», оскільки завжди є друга сторона медалі. Багато пишуть про те, що ми комусь не виплатити гроші, штрафуємо за запізнення, затримуємо зарплату та іншу брехню. При прийомі на роботу, ми завжди відкрито і чесно розказуємо про наші внутрішні правила роботи в компанії. Про розпорядок роботи, відпустки, лікарняні, запізнення і відгули, перепрацювання і багато іншого. Якщо є будь-які нюанси, ми завжди їх обговорюємо на початку нашої співпраці, і, якщо когось це не влаштовує, то ми з розумінням до цього ставимось і розходимось на початку шляху. Кожен співробітник унікальний, і кожен потребує свого підходу. Але чомусь про те, які виключення чи поступки ми робимо для своїх співробітників ніхто не пише.
Також, нажаль, багато звільнених людей пишуть у відгуках, що з ними не розрахувались. Нажаль це не правда. Навпаки, частіше за все, ми розходимось з такими людьми зі збитками для компанії, оскільки ці люди могли красти товар, гроші, господарські товари, особисті речі своїх колег, чомусь про це, ніхто не пише. Дуже шкода, що більшість таких речей не вказують в таких відгуках.
Нажаль, на нашій практиці, траплялись люди, які були не доброчесними, вони крали, обманювали, ходили в запій на тижні, і не з’являлись на роботі. Ті співробітники, які займались шахрайськими діями в великих масштабах, співпрацювали з підозрілими організаціями і шкодили підприємству, на них було відкрите кримінальне провадження і влаштовано обшуки. Вони завдали нашому підприємству великої фінансової, матеріальної і моральної шкоди. Один з останніх випадків, це втрата більше як 1,5 млн грн, у зв’язку з шахрайськими діями декількох з співробітників та співпрацею з третіми особами, яка призвела до такої крадіжки. Чомусь про це також ніхто не згадує в своїх «гнівних» коментарях.
Ми поважаємо і цінуємо кожного співробітника. Саме тому, чимало багато наших колег працюють з нами 10 років, деякі 15, а ще з десяток «старожил» більше 20, за що ми їм дуже вдячні! Наша компанія стабільна, як і її колектив, ми раді новим співробітникам, і не шкодуємо часу на їх навчання та адаптацію. Але якщо так трапляється, що наші шляхи розходяться, то завжди вдячні людям за час роботи разом і за обмін досвідом. І зі всіма ми прощаємось достойно, спокійно і без ніяких образ. Тому більшість гнівних коментарів з приводу образ з недоплаченою зарплатою, як раз відноситься до тих випадків, коли ці люди були самі нам винні гроші за вкрадений товар, псування майна, і такі люди в більшості просто на наступний день не виходять на роботу, переховуються і так далі.
Дуже шкода читати коментарі, де знецінюється наша національна культура, мова та ідентичність. Ми маємо поважати та шанувати країну, в якій народились та живемо. Наша компанія має чітку патріотичну позицію в підтримці українського народу, її ідентичності та суверенності. З кінці 2013 року ми є активною компанією-волонтером, яка опікується пораненими бійцями з АТО, їх сім’ями, добровольцями, військовими капеланами та фінансуванням нових технологічних розробок для отримання тактичної переваги над ворогом. Тому, для нас дуже прикро чути звинувачення в показовості нашого «патріотизму» чи силуванні людей спілкуватись українською мовою, носити вишиванку і тому подібні нісенітниці. Ми не звільняємо людей за їх національними чи мовними признаками. Для нас важливо, щоб наші співробітники розділяли з нами наші цінності і дивились з нами в одному напрямку. Тому ми дійсно заохочуємо людей спілкуватись українською мовою, організовуємо багато зустрічей з українськими режисерами, операторами, письменниками, волонтерами, церковними діячами, ветеранами АТО. Все це є організовується на добровільних засадах і бажаннях співробітників. Але ми ні в якому разі не караємо людей за спілкуванням іншими мовами, сповідування будь-якого віросповідання, чи іншої національності. Тому при співбесіді ми озвучуємо наші позиції, щоб дізнатись чи кандидат підтримує наші погляди і чи буде нам комфортно працювати разом.
Щодо штрафів за запізнення. Вони дійсно у нас існують, ми про це також попереджаємо ще на етапі співбесіди. Але також чомусь ніхто не написав куди йдуть гроші з цих штрафів? Як всі напевно думаю в «кишеню директору», але ні. Всі гроші за запізнень йдуть в скриньку допомоги пораненим бійцям та вдовам полеглих, що знову таки корелюється з нашою громадянською позицією компанії.
Наша вам рекомендація: майте свою думку, свої враження та не бійтесь задавати будь-які питання на співбесідах, які Вас турбують, ми залюбки все пояснимо та розкажемо, нам немає чого приховувати. Наші двері завжди відкриті для нових співробітників!
Адміністрація