Отзыв о компании GOLDEN STAFF
Сайт:  staff.ua
Эл. почта: office@staff.ua
Регионы работы: Киев, Сумы
Телефоны: 044 289 38 04

Описание деятельности:  “Golden Staff” – холдинг, компании которого предоставляют услуги по управлению и развитию человеческих ресурсов.

Никнейм: Т**я Д****к (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2006
Дата увольнения: 2015

Я працювала у Центрі іноземних мов компанії Голден Стафф в період з 2006 по 2015р. Посада - проектний менеджер (account manager). З власного досвіду роботи (майже 10р.) можу виділити наступні причини, чому я ціную час проведений в Голден Стафф.

1. Досвід - компанія завжди була відкрита до молодих спеціалістів (як і в моєму випадку). Керівники та колеги допомагають отримати необхідні навички, підтримують, підказують, діляться досвідом. Як правило, у відділі де працювала я, призначався ментор, який проводив необхідне навчання. Тобто навіть якщо ти молодий спеціаліст в тебе можуть повірити і дати тобі шанс навчитися. Це сталося і зі мною.
2. Розвиток - робота в цій компанії дозволила мені отримати величезну кількість навиків - від бізнес комунікації до організаційного менеджменту. Особливістю центру іноземних мов була тісна взаємодія з компаніями замовниками - тому ми бачили і добре розуміли роботу відділів, що займаються розвитком персоналу і переймали їхній досвід Тісна комунікація з замовниками дозволяє також здобути цінні контакти. І звісно ж навички презентації, ділової комунікації, переговорів, рекрутингу - особисто я навчилась цьому саме в процесі роботи в Голден Стафф.
До того інші відділи компанії також відкриті кожному працівнику для можливості навчання. За погодженням з керівником, можна було пройти будь-які тренінги та курси, що сприяли моєму професійному розвитку. В першу чергу - вдосконалення знань іноземної мови. Я завдячую Голден Стафу рівень своєї англійської.
Відділ іноземних мов постійно розвивається і вдосконалюється, що дає можливість працівникам брати участь у створенні нових продуктів, бути розробником нових програм, організовувати нові проекти з нуля. А це - безцінний проектний досвід.
3. Відкритість керівництва - керівники компанії постійно доступні для комунікації , завжди можна було озвучити проблемні моменти. А також - прийти з ініціативою. Розумна ініціатива, як і всюди, в компанії завжди цінувалася.
4. Дружній колектив - протягом усього терміну роботи мені вдавалося зберігати дружні стосунки з колегами, а завдяки мудрому керівництву ми усі розуміли, що таке працювати в команді.
5. Умови роботи - офіс компанії завжди знаходився в центрі міста, як і більшість замовників. Відпустка по КЗоТ, тобто все як і в інших компаніях. Крім того додаються бонусні дні за вислугу років. Щодо заробітної плати - жодного разу я не отримала її із затримкою.
6. В компанії можливий кар’єрний розвиток в межах існуючої структури. Я починала роботу адміністратором відділу, закінчила як key account manager з власним асистентом-помічником.
Мені пощастило працювати в команді Зубенко І.А. - це неперевершений керівник, ментор, коуч, мудрий наставник і добрий друг. Погодьтесь, шанс працювати з такими людьми - цінність..

Якщо ви вагаєтесь чи приєднатись до компанії - я дуже рекомендую.

---- не знайшла