Отзыв о компании ЯРЕС
Сфера деятельности:  Торговля: Мебель, предметы интерьера
Сайт:  yares.in.ua
Регионы работы: Киев, Николаев, Одесса
Телефоны: 8044 206 07 00

Описание деятельности:  Оптовая и розничная торговля корпусной мебелью,кухнями, дверями и бытовой техникой

Никнейм: Elena Chasovnikova (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

Киян нагріли на меблях на півмільйона гривень. Фірма брала у клієнтів передплату, а товару не везла роками. А після розривання договорів грошей не повертала навіть після рішення суду.

Пані Тетяна замовила меблі. За кухню внесла передплату - 70 відсотків від вартості. За договором гарнітур мали встановити протягом 65 днів. Та виконувати обіцяне фірма не поспішала. Після звернення до правоохоронців, кухню таки встановили. Щоправда, не всю.

Ще одна жінка з 37-ми постраждалих від меблевих комбінаторів за два роки очікування не побачила не те що кухні, ба навіть дощечки.

Нині до справи взялася прокуратура і порушила кримінальне провадження.

«Директор підприємства визнає свою вину на даний час намагається відшкодувати шкоду завдану потерпілим. Він пояснює, що дані кошти отримані від замовників витрачав на нужди підприємства.Він все таки понесе покарання це передбачає стаття до 3 років обмеження волі», - сказала Влада Горкава, старший прокурор прокуратури Деснянського району Києва.

На засіданні директор підприємства не хоче показувати свого обличчя на камеру й ховає очі від клієнтів. У залі суду 13 постраждалих. Усі вони сподіваються нарешті повернути свої гроші. Та засідання переносять на 27 серпня. Без свого адвоката підприємець свідчити відмовився. Адвокат захворів.

все

# Алексей2013-10-08 19:49:50
Да, там у них "супер" юрист Александра, така щира українка. Яка в сюжеті ТСН на всю Україну брехала, "так є затримки з поставкою мебелі, але хто хоче ми вертаємо гроші". На наше ж прохання повернути гроші відповідь була "у компаніїї не має грошей". Сволочь, брехлива.