Отзыв о компании сеть АЗС WOG
Добавлен: 17:20 25.07.2013
Другие названия: ТОВ "Золотой Экватор"

Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Владимир-Волынский, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Львов, Мелитополь, Николаев, Одесса, Полтава, Севастополь, Северодонецк, Сумы, Харьков, Черкассы, Ужгород

Описание деятельности:  Сеть автозаправочных станций, продажа топлива

Никнейм: Аноним (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2013

колектив майже весь суперовий!Клієнти хвалять якість пального та роботу всіх операторів:)

Начальник АЗС Гаврилюк Р.М....Я навіть не можу описати її культурними словами.Амбіційне дволичне хамло,через яке стає просто неможливо працювати.Постійно кричить,критикує і хамить навіть при клієнтах.Таке відношення майже до всіх працівників...майже.Є в неї і улюблинець,якому нараховується набагато більше годин ніж він працює(оператор по магазину Мельничук),а також його обов"язки перекладаються на інших операторів.Я сидячи за касою,так як великий наплив клієнтів,не встигаю виконувати обов"язки по магазину в той час як відповідний оператор курить та п"є каву,але начальник постійно вигороджує його і принижує словесно честь і гідність інших операторів.Чесно кажучи до 17.00 практично неможливо сходити в туалет.Через її крики постійно болить голова та погіршується загальний стан здоров"я.В позаробочий час начальника АЗС дзвонити на мобільний категорично заборонено так як може розірватись динамік від гучності криків і образ,навіть коли приїзджає бензовоз чи газовоз,при прийомі якого обов"язкова присутність начальника:)))Коли я йшов на роботу то даний начальник обіцяла зарплату 2000 грн і більше.На ділі отримую 1100-1200+премія 400 грн. - 400 грн. - плата за недостачі по магазину - десь 20-30 грн. які за словами начальника вираховує хтось в Луцьку і вона не знає на що...Пару раз підміняла мене на касі,на це було смішно дивитись.Стандарти спілкування з клієнтами?:)))Можливо десь краєм вуха і чула за них:)))Коли клієнт відмовляється від прайду - починає критикувати його,вибігає за ним до машини впихає йому в руки прайд,а той при ній викидає його в смітник:))Міг би ще багато чого написати,правда толку з цього,напевно,ніякого...