Отзыв о компании MOBISOFT
Добавлен: 10:27 29.04.2020
Другие названия: Мобисофт, Mobi Soft
Сайт:  mobisoftua.com
Регионы работы: Киев

Описание деятельности:  разработка мобильных приложений и соответствующего софта для моб.телефонов

Дата начала работы: 2019
Дата увольнения: 2019

Непоганий офіс компанії

Трошки негативу про Мобісофт: Я звільнилась з компанії півроку тому, а весь негатив, який я отримала за час своїх вражень від цієї роботи досі живе у моїй душі. Ніколи не могла подумати, що мене просто заклюють за мої життєві погляди і принципи. Так я феміністка, так я вважаю, що жінка може бути senior, а не постійним джуном і зарплатня має бути по відношенню до навичок, а не статі! В цій компанії ще не доросли морально до таких категорій мислення.

У офісі така ворожа атмосфера, ніби я потрапила у якесь суцільне пекло. Всі шифруються, не хочуть ділитися деталями по проекту, щоб не дай боже я не сказала якусь нову ідею і не забрала їх хліб. Про проекти тут мало хто думає, всі турбуються тільки про своє місце! Печально було вставати зранку і йти на роботу наче в концтабір, без настрою і взагалі бажання щось робити. Зараз я працюю в німецькій компанії, де до людей нормально відносяться і допомагають влитися в колектив, за що їм дуже вдячна.

Але неприємний осад залишився від мобісофт. І коли моя знайома на днях розповіла мені, що хоче змінити місце роботи і перелічила компанії куди б вона хотіла подати резюме, то я їй сказала - тільки не Мобісофт!