Отзыв о компании Волинська фондова компанія
Добавлен: 16:49 04.02.2020
Другие названия: ПрАТ Волинська Фондова Компанія
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:  vfc.com.ua
Эл. почта: vfk@vfk.lutsk.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Владимир-Волынский, Луцк, Одесса, Полтава
Телефоны: 0332786500

Описание деятельности:  Продаж сільськогосподарської техніки

Никнейм: М**а (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2020

Не має

Увага всім хто хоче їхати на співбесіду до Луцька !!! Перша бесіда була з директором філії де я повинен був працювати, пройшла нормально, директор видався мені доволі адекватним чоловіком, ну і потім треба було їхати на фінальну співбесіду в Луцьк до головного офісу а це на секундочку за 700 км від мене (чому не провести цю бесіду по скайп чи по вайбер їм тільки відомо) . Приїхав я до Луцька на співбесіду і не очікував що буде таке відношення . Я трішки був у шоці! Завели мене до кабінету де сидів генеральний його зам і комерційних директор, якшо коротко то зам і комерційний просто хами, сиділи наче БОГИ і випендрювались, після 2 хв бесіди хотілось встати і послати їх куди подалі, коли я зайшов до них то навіть не привіталась, питання взагалі не стосувались роботи, якихось професійний навичок , навіть трохи я відчув якесь приниження. Питання чому я так довго сидів на попередньому місці роботи мене просто добило. Можна ще писати але вже і так думаю все зрозуміло , люди якщо ви все ж таки наважитесь поїхати до Луцька то будьте готові до таких обставин, і не принижуйтесь перед такими людьми як вони.
P.S : Ірина з персоналу хороша дівчина, їй привіт якшо вона читатиме цей коментар. І цей коментар реальний, а не видуманий. Всім УДАЧІ!!!

# А**а2020-02-10 17:01:06
Добрий день! Дякуємо за увагу до нашої компанії та Ваш відгук, що є дуже важливим для нас. Дійсно, наша компанія приділяє багато уваги фінальній співбесіді, оскільки це є можливість особисто керівникам познайомитись з кандидатами, а майбутньому працівнику отримати відповіді на усі питання щодо роботи безпосередньо від власників компанії. Ціль фінальної розмови - оцінити рівень комунікабельності та стресостійкості кандидата, чого вимагає непростий аграрний ринок. Особиста співбесіда - це не лише можливість поспілкуватись щодо Ваших професійних навичок, а й шанс отримати більше інформації щодо вміння кандидата вести розмову, знайти правильні слова в емоційно некомфортній обстановці, тримати себе в руках у напружених, нестандартних ситуаціях, переконатись у щирості та відвертості, адже продажі - це мистецтво ведення переговорів. Якщо співбесіда для Вас була некомфортною, ми приносимо вибачення за незручності та бажаємо успіхів в пошуках Вашого ідеального роботодавця!